Pogoda w Środę 7 lutego 2024

Nadal będą nam towarzyszyć podmuchy silnego i zmiennego wiatru, a temperatura będzie spadać.

199

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 7 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle kropli deszczu pokrywających szybę okienną.

Środa będzie kolejnym dniem z niesprzyjającą pogodą. W całym kraju prognozowane są opady deszczu, śniegu lub deszczu ze śniegiem. Wiał będzie silny i zmienny wiatr, a temperatura będzie spadać w ciągu dnia. Towarzyszyć nam będą, niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Środę 7 lutego

Ogólna prognoza dla Polski

W zależności od miejsca z zachmurzonego nieba pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na północy kraju pomimo większego zachmurzenia, opady będą przelotne i niezbyt intensywne. Wieczorem możliwe są tam przejaśnienia, ale także opady śniegu. W centrum i na południu Polski, zachmurzenie będzie mniejsze, za to z dłuższymi oraz intensywniejszymi opadami. W górach spodziewany jest przyrost pokrywy śnieżnej, a na południowym zachodzie wysokość opadów może sięgnąć nawet 10 mm.

Na termometrach, najniższe wartości ok. 2°C zobaczymy na Suwalszczyźnie i w rejonach podgórskich Karpat. Najcieplejsze będzie Podkarpacie z temperaturą ok. 9°C. Na pozostałym obszarze kraju temperatura osiągnie 5÷8°C. Z powodu silnego wiatru, temperatura odczuwalna będzie niższa, a ten będzie wiał z kierunków południowo-zachodnich i północno-zachodnich. W porywach wiatr może osiągnąć prędkość do 80 km/h, a w górach 160 km/h.

Pogoda w Środę 7 lutego – Katowice

W Katowicach przez cały dzień będzie pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna 8°C, minimalna -1°C, ale odczuwalna będzie niższa ze względu na wiatr, który będzie wiał z zachodu z prędkością 35 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1015 hPa.

Pogoda – Kraków

Środa w Krakowie także będzie pochmurna i deszczowa. Opady deszczu będą słabe i umiarkowane, a temperatura w ciągu dnia będzie spadać. Nad ranem termometry wskażą 8÷9°C, a wieczorem 2÷3°C. Południowo-zachodni wiatr będzie dość silny i porywisty. Ciśnienie wyniesie w południe 977 hPa.

Pogoda w Środę 7 lutego – Poznań

W Poznaniu przewidywane są dzisiaj chwile słonecznej, ale także wilgotnej aury. Rano możliwe są opady deszczu, a po południu rozpogodzenia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 5÷6°C, a w nocy spadnie do 0÷1°C. Zachodni i południowo-zachodni wiatr, będzie silny i zmienny. Ciśnienie w południe osiągnie 992 hPa.

Pogoda – Warszawa

Środowa aura w Stolicy będzie podobna do tej w Poznaniu, ale z większymi opadami. Rano i w południe będzie padać deszcz, a po południu możliwe są przejaśnienia. Temperatura nad ranem wyniesie 6÷7°C, a w ciągu dnia będzie spadać. Wiatr będzie zachodni, dość silny i porywisty. Ciśnienie osiągnie w południe 985 hPa.

Pogoda w Środę 7 lutego – Wrocław

Z najprzyjemniejszej pogody, będą cieszyć się dzisiaj Wrocławianie. Niebo będzie pochmurne, ale opady deszczu będą bardzo słabe i sporadyczne. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C, a minimalna 1°C. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni. Ciśnienie wyniesie w południe 1000 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie z mocno zachmurzonego spodziewane są zmienne i przelotne opady. Rano i w południe będzie padać deszcz ze śniegiem, a wieczorem śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a minimalna -2°C. Wiatr będzie silny i zmienny, północno-zachodni. Ciśnienie wyniesie w południe 980 hPa.

Biomet

Dzisiejsze warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, a wilgotność powietrza osiągnie w ciągu dnia 60÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia