Pogoda w Czwartek 15 lutego 2024

Parasole przydadzą się dzisiaj w północnej części kraju.

129

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 15 lutego - biała mapka pogodowa Polski natle rozpogodzonego nieba z białymi obłokami.

Mieszkańcy północnej połowy kraju powinni dzisiaj przygotować się na opady deszczu. Na pozostałym obszarze prognozowane są rozpogodzenia i dużo chwil ze słońcem. Termometry w zależności od lokalizacji wskażą od 4 do 13 stopni Celsjusza. Pogoda w Czwartek 15 lutego

W kraju

Północną połowę Polski będą przykrywać chmury, z których spadnie deszcz do 2 litrów/m². Im bardziej na południe, tym więcej przejaśnień i rozpogodzeń. Termometry pokażą dzisiaj od 4°C na Suwalszczyźnie, przez 8°C w centralnej części kraju, do 13°C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Na północnym zachodzie miejscami mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność do 300 metrów, lokalnie mogą utrzymywać się przez cały dzień. Pomimo, że w ciągu dnia wiatr będzie słaby i umiarkowany, to w karpackich dolinach będzie okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. Wysoko w Sudetach porywy wiatru będą osiągać do 55 km/h.

Pogoda – Katowice

Czwartek w Katowicach będzie słoneczny i przyjemny. Z umiarkowanie zachmurzonego nieba, przez cały dzień będzie świecić słońce. Temperatura maksymalna 11°C, minimalna 1°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w środku dnia osiągnie 1016 hPa.

Pogoda w Czwartek 15 lutego – Kraków

Niebo nad Krakowem będzie umiarkowanie zachmurzone, a Sukiennice przez cały dzień będzie oświetlało słońce. Termometry pokażą 5°C÷12°C. Słaby wiatr powieje z południa. Ciśnienie w południe wyniesie 993 hPa.

Pogoda – Poznań

Początek dnia w Poznaniu będzie pochmurny i deszczowy, w drugiej części dnia przejaśni się i rozpogodzi. Na termometrach 6°C÷11°C. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy lub południowo-zachodni. Ciśnienie w środku dnia osiągnie 1009 hPa.

Pogoda w Czwartek 15 lutego – Warszawa

Dzisiejszy dzień w Stolicy będzie mokry i pochmurny. Zapanuje duże zachmurzenie z opadami deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 10°C, a minimalnie 3°C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie będzie się wahać, a w południe osiągnie 1009 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu, zachmurzenie w ciągu dnia będzie się zmieniało, miejscami może padać deszcz. Termometry pokażą 7°C÷13°C. Wiatr będzie słaby, południowy lub południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda w Czwartek 15 lutego – Trójmiasto

Gdańs, Gdynia oraz Sopot nie mają co liczyć na pogodny dzień. Z mocno zachmurzonego nieba, przez cały dzień będzie padał deszcz. Na termometrach zobaczymy 5°C÷9°C. Słaby lub umiarkowany wiatr, południowy lub południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1018 hPa.

Biomet

Niekorzystne warunki biometeorologiczne zapanują w północnej części Polski, na pozostałym terenie będą one neutralne. Wilgotność powietrza niemal na całym obszarze kraju przekroczy 90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia