Pogoda w Sobotę 17 lutego 2024

Dzisiaj tylko nieliczni mają szansę na rozpogodzenia.

167

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 17 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle okna pokrytego kroplami deszczu.

W Sobotę nad Polską zapanuje pochmurna i deszczowa aura, miejscami możliwe silne podmuchy wiatru. Na termometrach zobaczymy od 7 do 13 stopni Celsjusza, w całym kraju będą niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Sobotę 17 lutego

Sobota w Polsce

Prawie cała Polska będzie pokryta chmurami, z których będzie padać deszcz. Na zachodzie i w centrum kraju opady będą słabe i przelotne, a niebo może się czasem rozjaśnić. Na wschodzie i południu opady deszczu będą intensywne i ciągłe, suma opadów może sięgnąć nawet 10 litrów/m². W Tatrach spadnie także trochę śniegu, a pokrywa śnieżna może się zwiększyć o 5 centymetrów.

W zależności od lokalizacji, w najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od 7°C na północy i wschodzie, do 13°C na zachodzie kraju.

Wiatr może być nieprzyjemny, zwłaszcza w północnej części Polski. Będzie on wiał z kierunku południowo-zachodniego, skręcając na północno-zachodni, i osiągnie prędkość od 40 do 60 km/h. W Sudetach może być nawet silniejszy i wiać z prędkością do 65 km/h.

Pogoda w Sobotę 17 lutego – Katowice

W Katowicach przeważać będzie dzisiaj zachmurzenie duże z umiarkowanymi opadami deszczu, trwającymi niemal cały dzień. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie umiarkowany, z zachodu, o prędkości 19 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda – Kraków

W Sobotę, Kraków przykryją chmury, a z nich będzie padać ciągły i umiarkowany deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni skręcający na zachodni, może osiągnąć prędkość do 45 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda w Sobotę 17 lutego – Poznań

Poznań także nie uświadczy dzisiaj słońca. Z pochmurnego nieba, przelotnie będzie padał słaby deszcz. Na termometrach maksymalnie wyniesie 10°C, a minimalnie 5°C. Umiarkowany i porywisty wiatr północno-zachodni, może osiągać prędkość do 55 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1012 hPa.

Pogoda – Warszawa

Nad Stolicą niebo będzie pochmurne, z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni skręcający na północno-zachodni, i może osiągnąć prędkość do 50 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa.

Pogoda w Sobotę 17 lutego – Wrocław

Aura we Wrocławiu będzie pochmurna, ale z większymi przejaśnieniami. Spadnie słaby i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 11°C, a minimalna 6°C. Umiarkowany wiatr, zachodni skręcający na północno-zachodni, może osiągać prędkość do 50 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia wyniesie 1006 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie zabraknie chmur i deszczu. Opady będą słabe i przelotne, temperatura maksymalna osiągnie 7°C, a minimalna 3°C. Wiatr będzie umiarkowany i porywisty, północno-zachodni, i może dmuchać z prędkością do 60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1019 hPa.

Biomet

Na terenie całego kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne. W zależności od regionu wilgotność powietrza wyniesie 70÷90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia