Atak nożownika w Gdańsku – Sześć osób rannych, dwóch mężczyzn zatrzymanych

94

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Atak nozownika
Dwóch mężczyzn podejrzanych o atak zostało zatrzymanych przez policję.

W niedzielę w nocy doszło do dramatycznego zdarzenia przed klubem na ul. Elektryków w Gdańsku, gdzie nieznany sprawca zaatakował nożem. W wyniku ataku sześć osób odniosło rany. Policja szybko interweniowała, zatrzymując dwóch mężczyzn – 24-letniego Węgra oraz 30-latka z Elbląga. Śledczy biorący udział w dochodzeniu podkreślają, że trwają intensywne działania w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego incydentu.

Jeden z poszkodowanych, po udzieleniu mu pomocy medycznej, wrócił do domu, natomiast pięć osób zostało przewiezionych do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, który zabezpieczył istotne ślady i sporządził szczegółową dokumentację fotograficzną.

Szczegóły zdarzenia pozostają tajemnicą, a śledczy planują przekazanie zebranych materiałów prokuraturze. W trakcie prowadzenia dochodzenia policjanci starają się ustalić motywy ataku, relacje między sprawcą a ofiarami oraz wszelkie okoliczności mające wpływ na ten dramatyczny incydent. Warto podkreślić skuteczność działań służb, które szybko zareagowały na sytuację, co pozwoliło na zatrzymanie dwóch potencjalnych sprawców

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia