Kijów twierdzi, że Nawalny zmarł w sposób naturalny

Prawda o śmierci Nawalnego jest skomplikowana natomiast ukraiński generał Budanow twierdzi że zmarł w sposób naturalny.

210

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tajemnicze okoliczności przewozu ciała Aleksieja Nawalnego. Mediazona odkryła nagranie tego tajemniczego przejazdu, które miało miejsce kilka minut prze północą.
Tajemnicze okoliczności przewozu ciała Aleksieja Nawalnego. Mediazona odkryła nagranie tego tajemniczego przejazdu, które miało miejsce kilka minut prze północą.

Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, generał Kyryło Budanow, ogłosił, że według jego informacji lider antykremlowskiej opozycji Aleksiej Nawalny zmarł z przyczyn naturalnych. Zaznaczył, że śmierć Nawalnego nastąpiła „z powodu zakrzepu krwi” i jest to „niestety śmierć naturalna”.

Kijów nie ma powodów by kłamliwie wspierać domniemania o zabiciu Nawalnego

Nawalny, zagorzały przeciwnik Władimira Putina, zmarł nagle 16 lutego w kolonii karnej na dalekiej północy Rosji. Władze więzienne informowały o śmierci naturalnej, ale zwlekały z przekazaniem ciała matce Nawalnego.

Budanow podczas konferencji „Ukraina. 2024 rok” w Kijowie odniósł się również do przyszłości reżimu Putina. Stwierdził, że reżim „nie upadnie sam z siebie” i bez pomocy zewnętrznej jego transformacja jest „absolutnie nierealna”. Zdaniem Budanowa konieczne są działania na rzecz przeobrażenia rosyjskiego reżimu, a takie wysiłki już trwają.

Wcześniej tego samego dnia Budanow zapowiedział na Telegramie „nowe niespodzianki” dla „wrogów”. To jak Nawalny zmarł na prawdę?

Należy jednak zaznaczyć, że informacje te opierają się na doniesieniach ukraińskiego wywiadu i nie są oficjalnie potwierdzone przez inne strony.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia