Pogoda w Czwartek 7 marca 2024

Zima ponownie da o sobie znać, więc dzisiaj polecamy zaopatrzenie się w ciepłe kurtki.

105

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 7 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle lekko zachmurzonego niebieskiego nieba.

Dzisiejszy dzień będzie w wielu miejscach pogodny i słoneczny, ale nie zabraknie regionów z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem czy też śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 4 do 8 stopni Celsjusza, a warunki biometeorologiczne będą neutralne. Pogoda w Czwartek 7 marca

Prognoza dla Polski

Polska będzie dzisiaj podzielona na dwie strefy, na północy lub w centrum Polski Czwartek zapowiada się jako dzień pogodny i słoneczny, bez opadów. Niewielkie, poranne zachmurzenie szybko zniknie. Południowa część kraju będzie zmagać się dzisiaj z dużym zachmurzeniem oraz opadami deszczu, śniegu lub deszczu ze śniegiem. Największe opady przewidywane są w górach i na obszarach podgórskich, gdzie może pojawić się marznący deszcz. W Beskidach i Tatrach przybędzie 3÷5 cm śniegu.

Temperatura maksymalna od 3÷4°C na południowym wschodzie, przez 5÷6°C w centrum kraju, do 7÷8°C na północnym zachodzie. Na terenach podgórskich, temperatury będą niskie 1÷3°C, na Podhalu możliwe -2°C.

Towarzyszyć nam będzie słaby i umiarkowany wiatr, północno-wschodni i wschodni. W górach silny i porywisty.

Pogoda – Katowice

W Katowicach nie spodziewamy się żadnych opadów, a jedynie niewielkiego zachmurzenia. Dzień będzie chłodny i słoneczny. Maksymalna temperatura wyniesie ok. 4 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiał z kierunku wschodniego z prędkością do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1020 hPa.

Pogoda w Czwartek 7 marca – Kraków

W Krakowie z zachmurzonego nieba będzie padał śnieg oraz deszcz ze śniegiem, zrobi się mokro i ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C, wiatr będzie umiarkowany północno-wschodni. Ciśnienie w południe osiągnie 996 hPa.

Pogoda – Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pogodny i słoneczny dzień, a słońce będzie świecić przez cały dzień. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1015 hPa.

Pogoda w Czwartek 7 marca – Warszawa

W Stolicy nie spadnie dzisiaj ani jedna kropla deszczu, a słońce będzie świecić przez cały dzień. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 7°C, wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W południe Ccśnienie wyniesie 1015 hPa.

Pogoda – Wrocław

Czwartkowa aura we Wrocławiu będzie zmienna. Na niebie zachmurzenie z rozpogodzeniami, ale bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 7°C, wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1010 hPa.

Pogoda w Czwartek 7 marca – Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie bez opadów, a słońce będzie świecić przez cały dzień. Termometry pokażą maksymalnie 5°C, północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1030 hPa.

Biomet

W całym kraju będą nam towarzyszyć neutralne warunki biometeorologiczne oraz chłód. Wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie 60÷70%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia