Tragiczny wypadek na DK20: Kierowca Fiata zginął na miejscu

Dzisiaj rano na drodze krajowej nr 20 w okolicach Bytowa doszło do tragicznego wypadku. 47-letni kierowca Fiata Ducato zginął na miejscu, po czołowym zderzeniu z Mercedesem.

476

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tragiczny wypadek na DK20: Kierowca Fiata zginął na miejscu Fot. PSP Bytów
Tragiczny wypadek na DK20: Kierowca Fiata zginął na miejscu Fot. PSP Bytów

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 47-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania. Doprowadził w ten sposób do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Mercedesem. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia mieszkańca gminy Bytów.

Tragiczny wypadek na DK20

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji dzisiaj (8 marca) przed godziną 8:00 otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, na drodze krajowej numer 20 na trasie Wygoda – Korne. Informację przekazał młodszy aspirant Damian Chamier Gliszczyński, p.o. oficera prasowego komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce okazało się, że 47-letni mężczyzna kierujący Fiatem Ducato został uwięziony w rozbitym pojeździe. Strażacy użyli specjalistycznego sprzętu, aby go wydobyć. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować.

Dwie osoby podróżujące Mercedesem doznały obrażeń i po udzieleniu im pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, ratownicy natychmiast przetransportowali je do szpitala. Uwaga! Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana. Policja kieruje pojazdy na wyznaczone objazdy.

Na ten moment nie ma informacji o stanie zdrowia rannych osób. Wiadomo, że zostały przewiezione do szpitala w Bytowie, gdzie udzielana im jest niezbędna pomoc medyczna.

W związku z zablokowaniem drogi DK20, policja wyznaczyła objazdy. Kierowcy jadący w kierunku Koszalina proszeni są o skorzystanie z drogi wojewódzkiej nr 206. Natomiast jadący w kierunku Słupska – z drogi wojewódzkiej nr 210.

Utrudnienia na DK20 mogą potrwać kilka godzin. Policja apeluje o cierpliwość i ostrożność w rejonie zdarzenia.

Trudne warunki na drodze, apel o rozwagę

W związku z tragicznym wypadkiem na DK20, w którym zginął 47-letni mężczyzna, policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze. Warunki na DK20 są trudne, mgła ogranicza widoczność, co stwarza poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi.

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia