Rave pod BAREM LUSSI 9.03.2024 Warszawa

Już dziś o godzinie 19:00 Rave pod BAREM LUSSI 9.03.2024 Warszawa. Czy prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odważy się przyjść, ponieważ otrzymał zaproszenie na wydarzenie.

146

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rave pod BAREM LUSSI 9.03.2024 Warszawa
Rave pod BAREM LUSSI 9.03.2024 Warszawa

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się rave pod BAREM LUSSI, czyli protest w obronie KULTOWYCH ZAPIEKANEK. Jak piszą organizatorzy „SPOTYKAMY SIĘ NICZYM FRED AGAIN I FOUR TET NA TIMES SQUARE I Z UDZIAŁEM REZYDENTÓW LUZZTRO ROBIMY BANGLADESZ POD BUDA”.

Wydarzenie ma mieć charakter pokojowy i ma na celu wsparcie i obronę legendarnego BARU LUSSI. Organizatorzy proszą o stosowanie się do poleceń służb porządkowych (szczególnie mundurowych, gdyż po proteście rolników mogą być jeszcze w transie). Spokój i miłe hulanki, tańce oraz zajadanie się ZAPIEKANKAMI oraz BUŁAMI Z PIECZARKAMI, to pokazanie władzom że społeczeństwo chce pozostawienia kultowego baru.

Czy Rafał Trzaskowski przybędzie na Rave pod BAREM LUSSI 9.03.2024 Warszawa

Organizatorzy wydarzenia zwracają się do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego z zaproszeniem na wydarzenie. Będzie grana muzyka FUNKY I JAMIROQUAI. Przy okazji będzie pan mógł, przy zapiekance wysłuchać opinii mieszkańców o tym co naprawdę dzieje się w Warszawie. To nie będzie wiec wyborczy, ale tu mogą być pana ewentualni wyborcy!

I na koniec, to co najważniejsze! Oprócz muzyki rave, która wybrzmi podczas wydarzenia, odbędzie się próba pobicia rekordu Guinessa w zrobieniu najdłuższej zapiekanki świata. Dotychczasowy rekord to 108 m.

Bądźcie tam z nami, na Rave pod BAREM LUSSI! Wstęp za całkowite FREE!

Miejsce wydarzenia to Aleje Jerozolimskie 50 niedaleko dworca PKP Warszawa Śródmieście.

Na koniec zachęcam do lektury Rafał Trzaskowski wysadza projekt odbudowy Pałacu Saskiego

rave pod BAREM LUSSI, czyli protest w obronie KULTOWYCH ZAPIEKANEK. Miasto moje a w nim kalendarz warszawski
Rave pod BAREM LUSSI, czyli protest w obronie KULTOWYCH ZAPIEKANEK. Miasto moje a w nim kalendarz warszawski1

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Dziś gratka dla miłośników historii Warszawy – WARSZAWA 1927 ROK, 14 minutowa podróż w czasie.

Co tydzień ciekawe wydarzenia z Warszawy i Mazowsza zebrane dla Was w: Miasto moje a w nim, kalendarz warszawski na tydzień 07-13.03.2024

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

 I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia