Pogoda w Środę 13 marca 2024

Dzisiejsze warunki pogodowe będą kontynuacją wczorajszych. Parasole mogą okazać się przydatne niemal w całym kraju.

115

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 13 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle deszczowego widoku za oknem.

Podobnie jak wczoraj, towarzyszyć nam będzie zróżnicowane zachmurzenie. Dla części z nas niebo rozpogodzi się, a nawet przejaśni. Na termometrach zobaczymy od 3 do 13 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda w Środę 13 marca

Pogoda w kraju

Nad całym terytorium Polski niebo będzie zachmurzone, od dużego i całkowitego na wschodzie kraju, przez pojawiające się stopniowo przejaśnienia w centrum, po rozpogodzenia na zachodzie. W wielu lokalizacjach pojawią się opady deszczu, a na Podhalu przewidywany jest deszcz ze śniegiem. W wysokich partiach gór, opady śniegu spowodują przyrost pokrywy śnieżnej o 5÷10 cm. Uwaga na lokalne, poranne mgły ograniczające widoczność do 200 m.

Termometry pokażą maksymalnie od 4°C na Suwalszczyźnie, przez ok. 8°C w centralnej części kraju, po12÷13°C na zachodzie Polski.

Wiał będzie słaby i umiarkowany wiatr, który w Karpatach osiągnie w porywach do 60 km/h.

Pogoda – Katowice

Jedynie początek dnia w Katowicach będzie umiarkowanie deszczowy, po czym w miarę upływu czasu niebo stopniowo rozjaśni się. Termometry pokażą temperaturę maksymalną ok. 9°C, Umiarkowany, północno-zachodni wiatr osiągnie prędkość 9 km/h, w porywach 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1018 hPa.

Pogoda w Środę 13 marca – Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna Środa z pojawiającymi się opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C. Wschodni, słaby i umiarkowany wiatr powieje z prędkością ok 9 km/h. Ciśnienie, w południe osiągnie 1017 hPa

Pogoda – Poznań

Chociaż niebo nad Poznaniem będzie pochmurne, to będą pojawiać się przejaśnienia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 11°C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany, o prędkości 13÷14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1018 hPa.

Pogoda w Środę 13 marca – Warszawa

Środowa aura w Warszawie będzie pochmurna ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6°C. Wiał będzie słaby i umiarkowany, wschodni wiatr o prędkości do 5 km/h. W południe barometry wskażą 1018 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu dzisiaj będzie pochmurno z przejaśnieniami, raczej bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12°C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr o prędkości do 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1018 hPa.

Pogoda w Środę 13 marca – Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Gdyni oraz Sopotu będą mieli pochmurną Środę, ale w godzinach popołudniowych mogą pojawić się rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 9°C. Północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany, powieje z prędkością do 8 km/h Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w środku dnia 1017 hPa

Biomet

Na całym obszarze Polski zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia