Pogoda w Czwartek 14 marca 2024

Niewielkie opady deszczu pojawią się jedynie wzdłuż naszej zachodniej granicy. W wielu miejscach pojawi się słońce.

93

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 14 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle pochmurnego, rozpogadzającego się nieba

Pomimo zachmurzenia panującego nad całą Polską, w wielu miejscach pojawią się rozpogodzenia i przejaśnienia. Niektórzy z nas przeżyją wiele chwil w promieniach słońca. Termometry pokażą maksymalną temperaturę od 7 do 15 stopni Celsjusza. Pogoda w Czwartek 14 marca

Pogoda w Polsce

Po pochmurnej nocy z nieco niższymi temperaturami i miejscowymi opadami deszczy, dzisiejszy poranek przywita nas mgłami. Szczególnie we wschodnich regionach Polski, gdzie będą one ograniczać widoczność do ok. 300 m. Zachmurzenie o różnym natężeniu będzie nam towarzyszyć w całym kraju, a niewielkie opady deszczu wystąpią jedynie na zachodzie Polski.

Wszyscy odczujemy dzisiaj komfort termiczny, a to za sprawą stosunkowo wysokiej temperatury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8°C na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, przez 11÷12°C w centrum kraju, do 15°C na zachodzie i Dolnym Śląsku.

Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w Czwartek 14 marca – Katowice

W Katowicach będzie przeważać zachmurzenie duże z umiarkowanymi opadami deszczu. Opady mogą potrwać do godzin popołudniowych, po czym niebo zacznie się stopniowo przejaśniać. Wiatr będzie umiarkowany, z południowego zachodu, o prędkości ok. 5÷6 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie około 1019 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie, poranne zachmurzenie ustąpi miejsca pogodnej aurze ze słońcem. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C. Słaby, południowy wiatr osiągnie 5÷6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1018 hPa.

Pogoda w Czwartek 14 marca – Poznań

Czwartek w Poznaniu rozpocznie się słoneczną aurą, która po południu ustąpi zachmurzeniu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13°C. Wiatr z południowego zachodu będzie wiał z prędkością do 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia osiągnie 1016 hPa.

Pogoda – Warszawa

Czwartek w Stolicy będzie pochmurny, ale nie powinno padać. Termometry pokażą maksymalną temperaturę do 8°C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany o prędkości 7÷8 km/h. Na barometrach w południe ujrzymy ok. 1018 hPa.

Pogoda w Czwartek 14 marca – Wrocław

Niebo nad Wrocławiem w ciągu dnia będzie się zmieniać, poranne słońce, około południa zacznie znikać za chmurami, by po południu ustąpić miejsca mocniejszemu zachmurzeniu. Nie wykluczone są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 14°C. Umiarkowany, południowo-zachodni wiatr powieje z prędkością do 9 km/h. W południe barometry wskażą 1017 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Początek dnia w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie zachmurzony, z czasem zacznie się przejaśniać. Maksymalna temperatura osiągnie 13°C, Słaby i umiarkowany południowy wiatr powieje z prędkością do 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1016 hPa.

Biomet

Mieszkańcy Polski odczują dzisiaj komfort termiczny, wilgotność powietrza osiągnie ok. 80%. Na przeważającym obszarze kraju warunki biometeorologiczne będą neutralne.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia