Pogoda w Piątek 15 marca 2024

Dzień będzie ciepły, niestety z rosnącym zachmurzeniem.

84

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 15 marca - biała mapka pogodowa na tle zachmurzonej zatoki Puckiej.

Niestety, dzisiaj na naszych oczach dokona się stopniowe pogorszenie pogody. Pogodny początek dnia, ustąpi miejsca narastającemu zachmurzeniu. Zaczną pojawiać się opady deszczu. Termometry pokażą dzisiaj maksymalnie od 10 do 18 stopni Celsjusza. Pogoda w Piątek 15 marca

Pogoda w Polsce

Po lekko i umiarkowanie pochmurnym poranku, nad Polskę od zachodu zaczną nasuwać się chmury , z których na zachodnich obszarach spadnie deszcz w ilości do 3 litrów/m². Możliwe jest pojawienie się burz, a wtedy intensywność opadów może wzrosnąć nawet do 15 litrów/m².

W Piątek termometry pokażą maksymalnie od 10÷11°C na Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez 12÷13°C w centralnej części Polski, do 18°C na południowym zachodzie.

Towarzyszyć nam będzie słaby i umiarkowany, południowy wiatr, który podczas burz może osiągać w porywach 50 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach po pogodnym poranku, niebo pokryje gęsta warstwa chmur, ale raczej bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia osiągnie ok. 14°C. Umiarkowany wiatr z południowego zachodu, o prędkości do 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dna wyniesie 1015 hPa.

Pogoda w Piątek 15 marca – Kraków

W Krakowie dzień upłynie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry wskażą maksymalnie 15°C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa, o prędkości do 6 km/h. Barometry wskażą w południe 1016 hPa.

Pogoda – Poznań

Pogodny początkowo dzień w Poznaniu przemieni się w pochmurny. Temperatura maksymalna osiągnie do 17°C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa, o prędkości do 13 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1012 hPa.

Pogoda w Piątek 15 marca – Warszawa

Nad Stolicą zapanuje małe i umiarkowane zachmurzenie, bez bopadów. Termometry wskażą maksymalnie do 11°C. Południowy, słaby i umiarkowany wiatr powieje z prędkością do 14 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1016 hPa.

Pogoda – Wrocław

Piątek we Wrocławiu będzie pogodny z umiarkowanym zachmurzeniem.. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17°C. Południowy, słaby i umiarkowany wiatr powieje z prędkością do 12 km/h. Ciśnienie osiągnie w południe 1013 hPa

Pogoda w Piątek 15 marca – Trójmiasto

Niebo nad Gdańskiem, Gdynią i Sopotem będzie lekko i umiarkowanie zachmurzone, bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie nie więcej niż 13°C. Powieje południowy wiatr, początkowo słaby 2÷3 km/h, później umiarkowany, okresami silniejszy 20 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1012hPa.

Biomet

Piątkowe warunki biometeorologiczne będą korzystne, a wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie ok. 60%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia