Trzy ofiary śmiertelne i pięć rannych w katastrofie drogowej.

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 w okolicy miejscowości Jarostów na Dolnym Śląsku. Są ofiary śmiertelne. Autostrada w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana.

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

wypadek a4
Tragiczne zdarzenie na autostradzie A4 - trzy osoby straciły życie, a pięć zostało rannych


Niedziela 17 marca 2024 roku doszło do tragicznego wypadku na autostradzie Jarostów na Dolnym Śląsku. Po dramatycznym zderzeniu ciężarówki z autobusem, trzy osoby straciły życie, a kolejne pięć zostało rannych. Wstrząsający incydent miał miejsce około 6:30 rano.

To, co początkowo wydawało się być tylko kolejnym dniem na drodze, szybko przerodziło się w tragedię o niewyobrażalnych konsekwencjach. Dyżurny dolnośląskiego GDDKiA poinformował, że wypadek miał miejsce między Udaninem a Gościsławiem, na trasie Zgorzelec-Wrocław.

profil na fb/ Zgorzelec112.pl

Według informacji wypadek wydarzył się na pasach do Zgorzelca na autostradzie A4.  Na miejscu zdarzenia pojawiły się strażacy, którzy informowali o jednej osobie, ale później Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad potwierdziła trzy ofiary śmiertelne. Wszystkie te osoby podróżowały autobusem. Śmigłowiec LPR również wylądował na miejscu wypadku. Kiedy pierwsze echa tragedii dotarły na miejsce, obraz był przerażający. Dwóch pasażerów wymagało natychmiastowej reanimacji, podczas gdy trzy osoby zginęły na miejscu zdarzenia. Pięć kolejnych osób zostało rannych, a wszyscy znajdowali się w autobusie w momencie wypadku.

Zdjęcie z miejsca wypadku/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej

Z powodu tej tragedii, autostrada A4 jest zablokowana, a utrudnienia mogą trwać przez kilka godzin.


Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.


Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia