Skandal w Firmie Giftpol. Pracownica zwolniona na Skype’a przed 27 świadkami. FOTO.

Skandaliczna sytuacja, w której graficzka została zwolniona przez Skype z firmy Giftpol z Radomia, ma swoją kontynuację. Po tym, jak fala komentarzy zbulwersowanych internautów zalała profil przedsiębiorstwa na Facebooku, właściciel postanowił zapaść się pod ziemię.

570

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skandal w firmie Giftpol

Ostatnie wydarzenia w radomskiej firmie Giftpol, specjalizującej się w produkcji gadżetów reklamowych, wywołały lawinę kontrowersji w sieci. Ujawnione zrzuty ekranu z grupowej rozmowy pracowników na platformie X wywołały falę oburzenia wśród internautów.

Użytkowniczka o pseudonimie „samoniniko” opublikowała dramatyczną historię swojego zwolnienia. W drugim dniu swojej pracy jako graficzka, została zwolniona przez szefa, Dariusza, na platformie Skype. Powodem miała być zbyt wolna praca nad nowym dla niej programem graficznym. Całe wydarzenie miało miejsce na grupowym czacie, co oznaczało, że 27 innych osób mogło śledzić ten niefortunny dialog.

Według relacji pracownicy, samoniniko wykonała dziewięć wizualizacji w ciągu dnia, podczas gdy szef oczekiwał od niej co najmniej 15. Na pytanie, czy firma powinna płacić za naukę nowego programu graficznego, pracodawca odpowiedział oburzająco, sugerując, że nie ma takiego obowiązku.

Szybko pojawiła się odpowiedź ze strony firmy na ich oficjalnym profilu na Facebooku, jednakże wpis został szybko usunięty. Niepokojący jest także fakt, że nie był to jedyny incydent w firmie Giftpol. Opublikowane zrzuty ekranu z grupowej rozmowy pracowników rzucają cień na warunki pracy i podejście pracodawcy do zatrudnionych.

Ta historia rzuca światło na wiele problemów, z którymi borykają się pracownicy na rynku pracy. Wiele osób zwraca uwagę na brak szacunku dla pracowników oraz brak zrozumienia dla procesu nauki nowych umiejętności. Dodatkowo, publiczne zwolnienie na platformie Skype, w obecności innych pracowników, pokazuje brak profesjonalizmu ze strony pracodawcy.

Internauci zaczęli wyrażać swoje oburzenie w sieci, domagając się lepszych warunków pracy dla pracowników firmy Giftpol. Sprawa ta wzbudziła także dyskusję na temat etyki w miejscu pracy oraz odpowiedzialności pracodawców za swoje decyzje.

Przeprosiny właściciela serwisu giftpol.pl

Oświadczenie Dariusza, szefa firmy Giftpol, dotyczące zwolnienia graficzki Niny.


Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia