Furiosa: Saga Mad Max – Zwiastun zapowiada epicki powrót do świata Mad Maxa!

Dziewięć lat po premierze "Mad Max: Na drodze gniewu" George Miller powraca do postapokaliptycznego świata ze swoim prequelem - "Furiosa: Saga Mad Max".

114

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Furiosa: Saga Mad Max wysadzi kina w kosmos?
Furiosa: Saga Mad Max wysadzi kina w kosmos?

Pamiętacie szaloną pogoń przez pustkowia w „Mad Max: Na drodze gniewu”? Film z 2015 roku zachwycił widzów i krytyków, zdobywając 6 Oscarów i stając się kultowym klasykiem. Teraz George Miller, twórca całej serii, powraca z prequelem – „Furiosa: Saga Mad Max”.

Furiosa: Saga Mad Max

Dziewięć lat po premierze „Mad Max: Na drodze gniewu” George Miller powraca do postapokaliptycznego świata ze swoim prequelem – „Furiosa: Saga Mad Max”.

Nowy zwiastun filmu obiecuje widowiskową i pełną akcji historię młodej Furiosy, w którą wcieliła się Anya Taylor-Joy („Gambit królowej”). Na ekranie towarzyszyć jej będzie Chris Hemsworth („Thor”).

W przeciwieństwie do poprzednich części „Mad Maxa”, „Furiosa” nie będzie ograniczona krótkim okresem czasu. Miller obiecuje epicką sagę, która ukaże szerszy kontekst wydarzeń z „Na drodze gniewu”.

Budżet filmu wyniósł 168 milionów dolarów, co czyni go najdroższą produkcją w serii. Premiera „Furiosy” w Polsce odbędzie się 24 maja 2024 roku, dwa dni po światowej premierze.

Krytycy już teraz wieszczą filmowi sukces.

„’Furiosa’ wysadzi kina w kosmos. Zwiastun nie pozostawia wątpliwości, że w maju zobaczymy najbardziej widowiskowy film tego roku.” – napisał krytyk „Decidera”.

„Furiosa: Saga Mad Max” ma szansę stać się nie tylko godnym następcą „Na drodze gniewu”, ale także jednym z najważniejszych filmów 2024 roku.

Mad Max: Na drodze gniewu

„Mad Max: Na drodze gniewu” z 2015 roku to postapokaliptyczny film akcji, który stał się prawdziwym hitem. Reżyserem filmu jest George Miller, twórca całej serii „Mad Max”. W filmie główną rolę Maxa Rockatansky’ego zagrał Tom Hardy, a Furiosy – Charlize Theron.

Akcja filmu rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie panuje chaos i walka o przetrwanie. Max Rockatansky, samotny wędrowiec, zostaje wplątany w walkę o władzę między tyranem Immortan Joe a Furiosą, wojowniczką, która sprzeciwia się jego reżimowi. Razem wyruszają w szaloną pogoń przez pustkowia, ścigani przez hordy fanatyków Joego.

„Mad Max: Na drodze gniewu” zachwycił widzów i krytyków widowiskowymi scenami akcji, oryginalną fabułą i dopracowaną scenografią. Film otrzymał 6 Oscarów, w tym za najlepszą charakteryzację, kostiumy, montaż i dźwięk. „Na drodze gniewu” stał się również jednym z najbardziej dochodowych filmów 2015 roku.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia