Promienie słońca w życiu osób niepełnosprawnych

Pani Barbara Mierzejewska, były dyrektor Żłobka Miejskiego w Legionowie "Motylkowy Świat" ,obecnie pełni funkcję wiceprezesa w Fundacji "Promień słońca" oraz dyrektora w niepublicznym żłobku " Świat Malucha" w Wieliszewie.

186

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Już w najbliższy czwartek, 21 marca, od rana, zapraszamy na cykl wyjątkowych wydarzeń. O godzinie 9.15 startuje Marsz Kolorowej Skarpetki.

Legionowo to tutaj działa Fundacja „Promień Słońca”, a jej wiceprezesem jest Barbara Mierzejewska – kobieta, która swoim oddaniem i współczuciem rozświetla życie licznych osób i rodzin dotkniętych niepełnosprawnością „Promień Słońca”, która od lat jest opoką dla osób z niepełnosprawnościami. Fundacja nie tylko oferuje wsparcie, pomoc i promuje osiągnięcia tych osób, ale przede wszystkim dąży do ich integracji, wzmocnienia i aktywizacji w społeczności lokalnej.

Działania fundacji są wszechstronne – od pomocy osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom po propagowanie ich potrzeb w społeczeństwie. Dodatkowo, fundacja wspiera instytucje edukacyjne, takie jak Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, aby umożliwić lepszą edukację i rozwój dla osób z niepełnosprawnościami.

Marsz Kolorowej Skarpetki, Dni Osób z Niepełnosprawnościami i Kiermasz Fundacji „Promień Słońca”

Pani Barbara Mierzejewska, niezależnie od swojej roli w fundacji, nadal angażuje się w promowanie edukacji i dobra dzieci, również tych z niepełnosprawnościami. Jej obecna rola jako dyrektora niepublicznego żłobka ” Świat malucha” w Wieliszewie oraz Klubów Dziecięcych to dowód na jej nieustanne zaangażowanie w rozwój i wsparcie najmłodszych. Zbliżające się XIII Dni Osób z Niepełnosprawnościami to okazja do świętowania różnorodności i siły każdej osoby. Od kolorowego „Marszu Kolorowej Skarpetki” po uroczyste otwarcie, te wydarzenia mają na celu podkreślenie wartości i piękna każdej jednostki.

Warto także wspomnieć o Wielkanocnym Kiermaszu Fundacji „Promień Słońca”, który odbędzie się w legionowskim ratuszu. To doskonała okazja, aby wesprzeć fundację i jednocześnie cieszyć się atmosferą Wielkanocy. Dzięki pracy Barbary Mierzejewskiej i Fundacji „Promień Słońca”, Legionowo staje się miejscem promującym nadzieję, akceptację i integrację. Ich wysiłki przypominają nam, że każda osoba ma wartość, a niepełnosprawność nie jest ograniczeniem, lecz szansą na budowanie wspólnoty w społeczeństwie.

Zapraszam do wysłuchania podcastu z wiceprezes Fundacji „Promień Słońca” Panią Barbarą Mierzejewska, rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia