Pogoda w Środę 20 marca 2024

Słabe opady deszczu pojawią się dzisiaj, tylko nad morzem.

166

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 20 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle pogodnego nieba ze słońcem

Dzisiaj w całym kraju zapanują korzystne warunki biometeorologiczne. N zachmurzonym niebie, pojawią się częste rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 6 do 13 stopni Celsjusza. Pogoda w Środę 20 marca

Prognoza dla Polski

Środa będzie kolejnym dniem ze zmiennym zachmurzeniem, z przejaśnieniami. Na najwięcej przejaśnień mogą liczyć mieszkańcy regionów południowych i zachodnich. Słabe opady deszczu pojawią się jedynie nad Bałtykiem, oraz na wschodzie.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6÷7°C na północnym wschodzie, przez 8÷9°C w centrum kraju, do 12÷13°C na krańcach zachodnich.

Wiatr będzie słaby, ze zmiennych kierunków.

Pogoda w Środę 20 marca – Katowice

Początek dnia w Katowicach będzie pochmurny, z niewielkim prawdopodobieństwem przelotnych opadów deszczu. W ciągu dnia chmury zaczną się stopniowo rozpraszać, a zza chmur będzie pojawiać się słońce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8°C. Powieje umiarkowany wiatr, z południowego zachodu, o prędkości do 8 km/h, w porywach 23 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1023 hPa.

Pogoda – Kraków

Nad Krakowem niebo będzie przeważnie pogodne, czasem pojawią się chmury. Termometry pokażą maksymalnie 10°C. Powieje słaby i zmienny wiatr, z prędkością do 10 km/h, w porywach 19 km/h. Ciśnienie atmosferyczne, w południe osiągnie 1024 hPa.

Pogoda w Środę 20 marca – Poznań

Niebo nad Poznaniem będą przykrywały chmury, ale raczej opadów nie należy się spodziewać. Temperatura maksymalna osiągnie 11°C. Słaby wiatr powieje z południa z prędkością do 7 km/h, w porywach 19 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy zachmurzenie będzie zmienne, po pogodnym początku dnia, niebo przykryją chmury by ponownie rozpogodzić się po południu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9°C. Wiatr będzie słaby, południowy, o prędkości do 8 km/h, w porywach 17 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia osiągnie 1024 hPa.

Pogoda w Środę 20 marca – Wrocław

Wrocław będzie miał dzisiaj pogodną aurę, na pochmurnym niebie będą pojawiały się przejaśnienie i przebłyski słońca. Termometry pokażą maksymalnie 12°C. Powieje słaby, południowy wiatr o prędkości do 7 km/h, w porywach 15 km/h. Barometry pokażą w południe 1022 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą miały mocno pochmurną aurę z pojawiającymi się przejaśnieniami. Przewidywane są również przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna nie przekroczy 10°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy, o prędkości do 12 km/h, w porywach 25 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Biomet

W całym kraju będą dziś panować korzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia