Czy chciałbyś zostać pacjentem absolwenta Collegium Humanum lub Apsley Business School of Lądek(jak w Misiu)

Pamiętajcie że ci których wybierzecie są tylko ludźmi, mają takie same wady jak Wy, te same ułomności i są hipokrytami... czasami. Pytanie brzmi czy chcielibyście być leczeni przez lekarza z dyplomem Apsley? No to życzę dużo zdrowia.

639

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

trzech króli i On/off
trzech króli i On/off Apsley Collesium

!********************************************************************************! Szukamy absolwentów Apsley Business School of London którzy kandydują na stanowisko Prezydenta, Burmistrza czy Wójta. Jeśli skończyłeś studia MBA na tej uczelni i nam to przedstawisz zaproponujemy ci kampanię medialną za darmo. Każda gmina i miasto chcą mieć wykształconych włodarzy, taka światowa edukacja to prestiż dla mieszkańców miasta.

Apsley Business School of Lądek Zdrój
Apsley Business School of Lądek Zdrój

Nie nie ukończyłem Collegium Humanum ja ukończyłem Apsley Business School of London czyli studia kopertowe?

Mamy pierwsze zgłoszenie, pan Konrad Fijołek z Rzeszowa poprosił nas o obwieszczenie że jest absolwentem Apsley Business School of London i chce być prezydentem co najmniej 50% plus 1 osoby Rzeszowian głosujących w wyborach samorządowych. Poprosiliśmy go o potwierdzenie poprzez informację o uczelni i by nam opowiedział jak studiował. Chcemy także zobaczyć dokumentację w postaci opłat za studia czy biletu do Londynu. Albo koperty z korespondencją jeśli to były studia kopertowe. Chodzi o tą kopertą dzięki której został absolwentem, tzn w której przysłano DYPLOM.

Zostań ważną personą, pokaż że jesteś absolwentem Apsley Business School of Lądek Zdrój

A tak wygląda prośba o poinformowanie wszystkich Rzeszowian o tym że Pan Konrad Fijołek jest absolwentem Apsley Business School of London. Na razie tylko coś takiego ale czekamy na potwierdzenie rejestracji w Brytyjskim Systemie Oświaty i nie chodzi nam o ten rejestr co polski podmiot go założył BAS choć tu go też nie ma. Tu go też nie ma, uczelni też nie znają czyli Office for Students – Register.

Niemniej jednak w Polsce jest co najmniej kilkunastu samorządowców, ba, Sędziów, Biegłych Rewidentów co to pilnie uczęszczali z tornistrem i workiem na kapcie. Uczęszczali choć wiatr histerii w oczy zaglądał. A tak poważnie to Pan Prezydent Trzaskowski zarządził weryfikację wszystkich dyplomów urzędników Miasta Stołecznego. Mądrala bo sam takiego kwitu nie ma to może ale jak taki prezydent jeden z drugim mogą sami się zweryfikować jak ukończyli takie coś. Potem zażądać pociągnięcia do odpowiedzialności administracyjnej i zwrotu kasy. Ech ten człowieczy los!

a tak wygląda dyplom szacownej uczelni jak poniżej ABS of Lądek

Pamiętajcie że ci których wybierzecie są tylko ludźmi, mają takie same wady jak Wy, te same ułomności i są hipokrytami… czasami. Pytanie brzmi czy chcielibyście być leczeni przez lekarza z dyplomem Apsley? No to życzę dużo zdrowia.

Hipokryzja i oszustwo w polityce

W dzisiejszych czasach politycy coraz częściej stosują hipokryzję i oszustwo, aby zdobyć głosy wyborców. Obiecują rzeczy, których nie mogą spełnić, manipulują faktami i tworzą fałszywy obraz siebie.

Jednym z przykładów hipokryzji w polityce jest składanie obietnic, których nie można spełnić. Politycy często obiecują wyborcom niższe podatki, lepszą opiekę zdrowotną lub więcej miejsc pracy, ale po wyborach nie realizują tych obietnic.

Innym przykładem hipokryzji jest krytykowanie przeciwników za to, co sami robią. Politycy często oskarżają swoich przeciwników o korupcję, kłamstwo lub niekompetencję, ale sami są winni tych samych grzechów.

Oszustwo jest kolejną powszechną praktyką w polityce. Politycy często manipulują faktami, aby stworzyć fałszywy obraz siebie lub swoich przeciwników. Mogą na przykład wyolbrzymiać swoje osiągnięcia lub umniejszać znaczenie swoich błędów.

Politycy mogą również tworzyć fałszywy obraz siebie, używając retoryki i symboliki. Na przykład mogą przedstawiać się jako obrońcy ludu lub jako jedyni, którzy mogą rozwiązać problemy kraju.

Hipokryzja i oszustwo w polityce to poważny problem. Podkopują one zaufanie do demokracji i zniechęcają ludzi do udziału w życiu politycznym.

Co można zrobić?

Istnieje kilka sposobów na walkę z hipokryzją i oszustwem w polityce:

  • Wyborcy powinni być bardziej krytyczni wobec obietnic składanych przez polityków. Nie powinni wierzyć we wszystko, co słyszą, i powinni żądać dowodów na poparcie obietnic.
  • Media powinny weryfikować fakty i oskarżenia wysuwane przez polityków. Nie powinny powielać fałszywych informacji bez sprawdzenia ich prawdziwości.
  • Organizacje społeczeństwa obywatelskiego mogą monitorować działalność polityków i ujawniać przypadki hipokryzji i oszustwa.

Ważne jest, abyśmy wszyscy działali razem, aby zwalczać hipokryzję i oszustwo w polityce. Tylko wtedy możemy przywrócić zaufanie do demokracji i stworzyć lepszą przyszłość dla naszego kraju i naszych dzieci!!!

————————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kaształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia