Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego, a niezidentyfikowane ciało w Wiśle

W niedzielę, około godziny 19, ekipa poszukująca zaginionego Krzysztofa Dymińskiego dokonała odkrycia w rzece Wiśle w Nowym Dworze Mazowieckim.

171

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego, a niezidentyfikowane ciało w Wiśle
Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego, a niezidentyfikowane ciało w Wiśle

Znaleziono ciało młodego mężczyzny, w stanie znacznego rozkładu. Odkrycia dokonała ekipa poszukująca zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, czyli Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

Niezidentyfikowane ciało w Wiśle

Portal Wirtualna Polska, który śledził rozwój wydarzeń, skontaktował się z matką zaginionego, panią Agnieszką, która potwierdziła, że poszukiwania jej syna trwają nadal. Rodzina nie posiada na ten moment żadnych nowych informacji.

Maciej Rokusa, z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP przekazał we wtorek, że celem ich działań było odnalezienie ciał, które mogły dostać się do koryta Wisły kilka miesięcy temu, na prośbę rodzin zaginionych – Krzysztofa Dymińskiego i Klaudii Czaińskiej.

Nurek podkreślił, że pomimo wstępnych oględzin ciała nie można mieć stuprocentowej pewności, że znalezione zwłoki należą do Krzysztofa Dymińskiego.

Rokusa zauważył niezgodności w wyglądzie i ubraniu, z podanym rysopisem zaginionego, jednakże zaznaczył, że ostateczna identyfikacja wymaga badań DNA oraz okazania ciała bliskim.

Przypomnijmy, że Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja ubiegłego roku, uciekając z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia. Śledztwo w sprawie jego zaginięcia trwało od tego czasu, a ostatnie doniesienia wskazywały na możliwość, iż chłopak przebywał w Poznaniu, tuż przed Wigilią.

O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia