Udana akcja funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KP Policji w Pułtusku – kolejna wytwórnia mefedronu zlikwidowana

Dzięki tej akcji, na rynek nie trafi 12 kilogramów narkotyku.

109

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wytwórnia Mefedronu - barczysty mężczyzna w bluzie z kapturem ma ręce skute kajdankami na plecach. Prowadzą go dwaj policjanci, trzymając pod łokciami. Na granatowych mundurach, białe napisy POLICJA.
(foto:mazowiecka.policja.gov.pl)

Nie od dzisiaj wiadomo, że walka ze zorganizowaną przestępczością przypomina zmagania z mitologiczną Hydrą, lecz nasze służby nie poddają się i odnoszą liczne sukcesy. Tak było również w przypadku Kryminalnych z Pułtuska. Podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, prowadzą oni liczne, ciągłe działania mające na celu między innymi eliminację przestępczości narkotykowej, w jej wszelkich odmianach. Wytwórnia mefedronu zlikwidowana

Pułtuscy kryminalni zlikwidowali wytwórnię mefedronu

W wyniku działań operacyjno-wywiadowczych, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, ustalili lokalizację laboratorium chemicznego, zajmującego się produkcją nielegalnych środków psychotropowych. Po wejściu na jedną z posesji, w powiecie pułtuskim policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 46 lat, którym postawiono zarzuty wytwarzania oraz posiadania narkotyków. Jak się okazało, zatrzymany 46-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Prokuratura przychyliła się do wniosku śledczych i zdecydowała o zastosowaniu wobec obu zatrzymanych, tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za zarzucane im czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podczas przeszukania posesji policjanci ujawnili ok. 12 kilogramów wyprodukowanego mefedronu, oraz zapas odczynników chemicznych i prekursorów do wyprodukowania następnej partii narkotyku. Zabezpieczyli również całe wyposażenie nielegalnego laboratorium, w postaci pojemników, mieszadeł itp.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia