Konar przygniótł trójkę dzieci! Akcja ratunkowa trwa.

Na terenie leśnictwa Klęskowo, przy ulicy Chłopskiej w Szczecinie, miało miejsce tragiczne wydarzenie - konar drzewa przygniótł trójkę dzieci, które właśnie wracały z wycieczki szkolnej. Sytuacja jest bardzo poważna, sugerują to nieoficjalne informacje, a na miejscu trwa intensywna akcja ratunkowa.

133

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzieci są pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, mają być przetransportowane do szpitala


W trakcie wycieczki w nadleśnictwie Klęskowo w Szczecinie, tragiczny wypadek miał miejsce, gdy trzech dzieci w wieku przedszkolnym zostało przygniecionych przez opadający konar. W wyniku tego zdarzenia dwójka dzieci została natychmiast wyjęta spod konaru przez inne osoby obecne na miejscu. Trzecie dziecko, które miało przygniecioną nogę, zostało uwolnione przez strażaków, którzy przybyli na miejsce. Wszystkie dzieci natychmiast podjęto pod opiekę ratowników, zapewne w celu udzielenia im natychmiastowej pomocy medycznej.

Zdarzenie miało miejsce 29 marca o godzinie 9:36 podczas wycieczki trójki dzieci w wieku przedszkolnym w nadleśnictwie Klęskowo w Szczecinie. Konar drzewa niespodziewanie przygniótł dzieci, co spowodowało natychmiastowe zaangażowanie służb ratunkowych. Starszy kapitan Franciszek Goliński, rzecznik prasowy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. Poinformował, że dwójka dzieci została natychmiast wyjęta spod konaru przez inne osoby obecne na miejscu. Trzecie dziecko, które miało przygniecioną nogę, zostało uwolnione przy pomocy strażaków. Wszystkie dzieci są teraz pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego i mają być przewiezione do szpitala. Poinformowała nadkomisarz Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.


Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia