Protasiewicz i Brzezicka. Rozgrzali internet! ZOBACZ najlepsze wpisy.

Wicewojewoda dolnośląski Jacek Protasiewicz, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym, wywołał w niedzielę prawdziwą burzę swoimi szalenie kontrowersyjnymi wpisami na platformie X.

252

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Donald Tusk odwołał Jacka Protasiewicza ze stanowiska drugiego wicewojewody dolnośląskiego. Bo zrobił dla @DBrzezicka "kanapeczki do łóżeczka"?

Kim jest Jacek Protasiewicz ? Jacek Protasiewicz to polityk, który w styczniu objął stanowisko wicewojewody dolnośląskiego. Zanim zajął to stanowisko, był wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz posłem. Ostatnio jednak zyskał dużą uwagę mediów i społeczności internetowej ze względu na serię kontrowersyjnych wpisów zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Początkowo skupił się na zaczepkach w stronę polityka młodzieżówki PiS, Oskara Szafarowicza, ale szybko skierował swoją uwagę na innych, włącznie z dziennikarzem Robertem Mazurkiem oraz byłym pracownikiem TVP, Samuelem Pereirą. Nawet koleżanka z koalicji rządzącej, Katarzyna Kotula, została obiektem jego wpisów, co wywołało krytykę ze strony wielu osób.

Jacek Protasiewicz stał się tematem gorących dyskusji po opublikowaniu serii kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych. W tych wpisach nie tylko atakował polityków i dyskutował z internautami ,ale i… ujawniał kulisy swojego życia prywatnego. Jednym z głównych bohaterów tych kontrowersji stała się dużo młodsza od niego działaczka PSL, Daria Brzezicka.

Dziwne wpisy Protasiewicza o czasie spędzanym z Brzezicką. 

PSL odcięło się od wpisów Protasiewicza i zapowiedziało podjęcie kroków w jego sprawie.

„Stanowczo odcinamy się od niestosownych wpisów J. Protasiewicza. Nie ma naszej zgody na działania niezgodne ze standardami etycznymi, jakie stawiamy naszym przedstawicielom w życiu publicznym. W tej sprawie zostaną podjęte odpowiednie kroki” – napisało już w niedzielę wieczorem na platformie X Polskie Stronnictwo Ludowe, odnosząc się do ostatniej aktywności polityka w mediach społecznościowych.

W poniedziałek rano w mediach społecznościowych pojawiła się odpowiedź Protasiewicza na wpis PSL

W poniedziałek przed południem Centrum Informacyjne podało, że Jacek Protasiewicz został odwołany z funkcji wicewojewody dolnośląskiego. Decyzję podjął premier Donald Tusk.


Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia