Zamarznięte szyby w aucie zmorą kierowcy…

528

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zamarznięte szyby

Zamarznięte szyby w aucie

Zamarznięte szyby w aucie - zaśnieżona szyba
Zamarznięte szyby w aucie 01
Zamarznięte szyby w aucie - odmrażacz
Zamarznięte szyby w aucie – odmrażacz

Przyznajmy że ta czynność w okresie zimowym dla nas kierowców nie należy do szczególnie lubianych. Cóż ,,Skrobanie to żadna przyjemność,, nie dość, że zajmuje nam sporo czasu, to nie ukrywajmy szkło jest podatne na zarysowania.

Jak tego uniknąć? Jak to zrobić w czasie gdy nasze auto stoi pod chmurką?

Jednym z wielu sposobów jest stosowanie odmrażaczy w sprey lub ręcznych atomizerach który małym nakładem pracy pozwoli nam szybko się uporać z warstwą lodu. Różnorodność tego typu środków jest duża, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Drugą z metod jest zastosowanie tzw mat termicznych z tworzyw sztucznych, która zapewni nam izolacje szyby od panujących warunków atmosferycznych i można powiedzieć bardzo praktyczny sposób. Znane jest też stosowanie zamienników w postaci gazet lub zwykłego kartonu, ale pamiętajmy – w obecnych warunkach gdy pogoda jest zmienna – taki nasiąknięty papier przymarzając jest trudniejszy do usunięcia od lodu.
Pamiętajmy, że czyste nie oblodzone szyby zimą to nie tylko nasze lepsze samopoczucie, ale i bezpieczeństwo które zapewniamy sobie i innym użytkownikom dróg.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia