Gadżety ułatwiające codzienne użytkowanie samochodu

360

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Potrzeba matką wynalazków – chyba większość z nas kojarzy takie powiedzenie. To również nie będzie dla nas żadnym zaskoczeniem, że chętnie z różnych gadżetów korzystamy. Szczególnie, jeśli znacznie ułatwią nam życie.

 

Czujnik cofania

Zazdrościsz wszystkim kierowcom, którzy mają nowsze modele samochodów wyposażonych w czujnik cofania? Teraz taki gadżet możesz posiadać także w swoim aucie. Wystarczy dokupić osobny czujnik, który z powodzeniem zamontujesz w swoim pojeździe.

Odkąd będziesz mieć na stanie taki „bajer” cofanie nie będzie dla Ciebie udręką, szczególnie na ciasnych parkingach. Koszt takiego czujnika zaczyna się od kilkudziesięciu, aż do prawie tysiąca złotych.

Dla robiących zakupy

Ile razy zdarza Ci się nieść zakupy do auta i nie masz jak otworzyć bagażnika. Stawianie toreb na ziemi bywa ryzykowne, w końcu torba może łatwo się przechylić i katastrofa gotowa. Po co się męczyć? Wspaniały gadżet w wybranych modelach polega na otwieraniu bagażnika na czujnik. Wystarczy pod tył samochodu podstawić nogę, a klapa grzecznie podnosi się do góry. Powiedzenie „Sezamie otwórz się” nabiera nowego znaczenia.

winter2

Podgrzewanie szyby

Nie lubisz wstawać kilkanaście minut wcześniej, by zająć się skrobaniem szyb w czasie zimy? Mając Forda lub Volkswagena (oczywiście mowa o wybranych modelach), możesz zapomnieć o tej przykrej czynności. Podgrzewana przednia szyba załatwi tę sprawę za Ciebie.

Jeżeli świat gadżetów jest dla Ciebie na tyle ciekawy, dowiedz się nieco więcej na temat dodatków do samochodów należących do pań: „Kobiece gadżety w aucie i wiadomo, kto tu prowadzi”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia