Zima na siódemce Jedź Bezpiecznie

183

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zima na siódemce Jedź Bezpiecznie

Prawdziwa zima nastała, warunki atmosferyczne mogą zaskoczyć kierowców bo parę ostatnich lat zimy były niemalże bez śniegu. Tej zimy nastały pierwsze opady bardzo ciężkiego śniegu, na krajowej siódemce służby tradycyjnie dają radę ale nie na wszystkich drogach krajowych tak to wygląda. Z reguły autostrady, drogi ekspresowe i większość dróg krajowych są należycie odśnieżane, niestety te które nie są pod zarządem GDDKiA już nie do końca. Zima na siódemce Jedź Bezpiecznie.

Dzieje się tak dlatego że reszta dróg to drogi pod nadzorem samorządów które chętnie obcinają budżety na utrzymanie dróg zimą bo a nóż się zdarzy że nie popada. Są to ogromne koszty więc jest z czego uszczuplać, potem przychodzi dzień jak dziś i jest kłopot. Wtedy ratują nas opony zimowe w dobrym stanie oraz rozsądek, nic tak nie chroni przed wypadkiem jak wyobraźnia więc jedźcie bezpiecznie.

Zima na siódemce Jedź Bezpiecznie zdjęcia z pierwszych trudnych warunków.

Zima na siódemce Jedź Bezpiecznie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia