Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja

0
8
anuluj mandat fotoradary reaktywacja
Fotoradar pomiar prędkości na drodze

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja

Straże Miejskie łupiły kierowców stąd przeświadczenie że fotoradar jest narzędziem zła, wpisywanie w budżety miejskie wpływów z fotoradarów było co najmniej chore. Tym śladem poszedł też i rząd więc kolejne lata do ustawy budżetowej dopisywano wpływy z mandatów głównie z fotoradarów. Powstał szatański projekt CANARD na który rząd wyciągnął kasę z unii, miał to być system nadzoru elektronicznego nad ruchem drogowym. Tak na prawdę system automatycznego ściągania kasy z kierowców, na szczęście polscy politycy do czego by się nie zabrali to muszą sp… tu też. System był zbyt zaawansowany jak na możliwości intelektualne ustawodawcy więc zabrakło wyobraźni by ubrać go w stosowne regulacje i akty prawne. Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja!!

Jak dobrze że rządzą nami idioci bo ograniczają się do prostych sposobów łupienia, ten przerósł ich możliwości percepcji i logicznych posunięć. UFFF!!! Nie zupełnie, podejmowane są kolejne próby zapanowania nad portfelami kierujących, nie tylko podniesienie akcyzy od aut czy paliwa, nie to nie wystarczy. Rozdawnictwo jest tak duże a PKB słabnie więc trzeba coś pomyśleć, myślę że w pakiecie prezentów noworocznych pojawią się fotoradary w ilości znacznej. Jak to może wyglądać, jakie są intencje? posłuchajcie.

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 1

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 2

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 3

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 4

przeczytaj też o innych pomysłach na nasze pieniądze i jak się przed nimi bronić 50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja podsumowanie

Na Nowy Rok mnożą się pytania dotyczące planów naszych rządzących, wiemy że nigdy nie chodziło o bezpieczeństwo. Niestety nikt nie chce zrozumieć że najlepsze wyniki daje edukacja i profilaktyka, jednak jest pewien problem nie do przeskoczenia. Profilaktyka to koszty a oni nie chcą wydawać tylko zagrabiać, globalnie to jednak profilaktyka się opłaca. Idealnym przykładem tego są skandynawowie gdzie ilość wypadków na 100tys km jest 4x mniejsza jak u nas a i ich skutki mniejsze. Trwałe kalectwo to lata wypłacanych świadczeń, to osłabienie PKB, czy to takie trudne do zrozumienia???