Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat fotoradary reaktywacja
Fotoradar pomiar prędkości na drodze

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja

Straże Miejskie łupiły kierowców stąd przeświadczenie że fotoradar jest narzędziem zła, wpisywanie w budżety miejskie wpływów z fotoradarów było co najmniej chore. Tym śladem poszedł też i rząd więc kolejne lata do ustawy budżetowej dopisywano wpływy z mandatów głównie z fotoradarów. Powstał szatański projekt CANARD na który rząd wyciągnął kasę z unii, miał to być system nadzoru elektronicznego nad ruchem drogowym. Tak na prawdę system automatycznego ściągania kasy z kierowców, na szczęście polscy politycy do czego by się nie zabrali to muszą sp… tu też. System był zbyt zaawansowany jak na możliwości intelektualne ustawodawcy więc zabrakło wyobraźni by ubrać go w stosowne regulacje i akty prawne. Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja!!

Jak dobrze że rządzą nami idioci bo ograniczają się do prostych sposobów łupienia, ten przerósł ich możliwości percepcji i logicznych posunięć. UFFF!!! Nie zupełnie, podejmowane są kolejne próby zapanowania nad portfelami kierujących, nie tylko podniesienie akcyzy od aut czy paliwa, nie to nie wystarczy. Rozdawnictwo jest tak duże a PKB słabnie więc trzeba coś pomyśleć, myślę że w pakiecie prezentów noworocznych pojawią się fotoradary w ilości znacznej. Jak to może wyglądać, jakie są intencje? posłuchajcie.

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 1

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 2

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 3

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja 4

przeczytaj też o innych pomysłach na nasze pieniądze i jak się przed nimi bronić 50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja podsumowanie

Na Nowy Rok mnożą się pytania dotyczące planów naszych rządzących, wiemy że nigdy nie chodziło o bezpieczeństwo. Niestety nikt nie chce zrozumieć że najlepsze wyniki daje edukacja i profilaktyka, jednak jest pewien problem nie do przeskoczenia. Profilaktyka to koszty a oni nie chcą wydawać tylko zagrabiać, globalnie to jednak profilaktyka się opłaca. Idealnym przykładem tego są skandynawowie gdzie ilość wypadków na 100tys km jest 4x mniejsza jak u nas a i ich skutki mniejsze. Trwałe kalectwo to lata wypłacanych świadczeń, to osłabienie PKB, czy to takie trudne do zrozumienia???

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia