Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE dwa światy

309

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE

Jak mawiają mieszkańcy południowej strony Stolicy są dwie szkoły OTWOCKA i FALENICKA, Infiniti jest chyba z tej trzeciej a Passat z czwartej. Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE pokazuje że nic nie jest takie samo. Japoński alfabet i niemiecki to dwie różne szkoły i to wszystko musi trafić do gustów polskiego kierowcy, prawie niewykonalne. Po ponad dwudziestu latach od masowej produkcji samochodów hybrydowych Japończycy zdystansowali resztę świata a już Europę na pewno. Lata beztroskiego zaniechania kosztuje mieszkańców starego kontynentu na kompletny brak wyboru ponieważ japońskie rozwiązania są już powszechne i sprawdzone i bezawaryjne.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE – szkoła otwocka

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE

Infiniti Q70 Hybrid to potężna hybryda nie tylko jako samochód ale też jako zespół napędowy, chyba najmocniejszy na naszym rynku. Jest to stara japońska szkoła gdzie jednostką podstawową jest prosty atmosferyczny silnik benzynowy i to na dodatek sprawdzony. Tu mamy V6 305KM znane z Nissana czy Renault po wielu latach produkcji dawno wyrosło z chorób wieku dziecięcego na dodatek mało też kosztuje i w produkcji i w serwisie. Jest na prawdę nieskomplikowany. Wspomagany jest przez 67KM silnik elektryczny zespolony z benzynowym przed sprzęgłem z automatem hydrokinetycznym. Klasyka gatunku, 560Nm, 5.3s do setki, 8L/100km średniego spalania, marzenie.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE  – szkoła falenicka

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE

VW Passat GTE to najnowsza niemiecka technologia, trochę pokomplikowana ale europejczycy lubią kombinować. Silnik bazowy to turbobenzyna TSI 156KM do którego przyczepiono w podobny sposób silnik elektryczny 115KM przed dwu sprzęgłową skrzynią biegów. Postawiono więc na nowoczesność co niestety podrożyło koszty, dodatkowo by zdystansować Japończyków Passat jest hybrydą typu plug in. Można go naładować z gniazdka i jechać do 50km na samym prądzie, jeśli z solarów to jedziemy za darmola. Niewątpliwie jest to przewaga i możliwość wjazdu tam gdzie wolno wjeżdżać tylko autom elektrycznym. Spalanie podobne (w trybie hybrydowym) a dynamika o 2s gorsza.

co na to nasi eksperci, posłuchaj, pomogą Ci wyrobić sobie zdanie co lepsze albo co dla Ciebie bardziej przydatne. Tu nie ma prawd uniwersalnych!!!

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE 1

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE 2

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE 3

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE 4

Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID i VW Passat GTE 5

żeby było fajnie to zrobiliśmy sesję zdjęciową z modelkami na tle hybrydy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia