Moto gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny

0
7

Moto Gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny

Kasia Zielińska to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Skończyła szkołę aktorską w Krakowie. Od tej pory pracowała w kilku teatrach. Znamy ją z wielu ról serialowych – Moto Gwiazdy Zielińska . To co interesuje nas najbardziej czyli motoryzacja, towarzyszy jej od wielu lat. Poczytajcie i posłuchajcie o przygodach Kasi za samochodowym kółkiem.

Moto Gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny
Kasia Zielińska

Moto Gwiazdy Zielińska – rozmowa

Kiedy i za którym razem zdałaś prawko?

Zdałam w wieku 16 lat, w Nowym Sączu. Zdałam za pierwszym razem. Najgorszy był plac manewrowy, ale jestem mistrzynią w parkowaniu tyłem.

Na czym zdawałaś?

To był Fiat Uno

Twój pierwszy samochód?

Jeździłam rodziców Cinquecento – czerwonym

Czym teraz jeździsz?

Teraz jeżdżę Audi Q7. Jest naprawdę komfortowy, duży. To ma znaczenie bo z dziećmi jeżdżę. Pakuję trzy walizki ogromne, jeszcze wózek, jeszcze dużo toreb i wszystko się mieści. Mogę zapakować pół domu i jadę do rodziców w Sadecczyznę.

Moto Gwiazdy Zielińska – najlepiej ci się jeździło…

Swojego czasu mąż miał BMW. To jest taki twardy męski samochód. Najlepiej mi się jeździło i serce zostało przy tym samochodzie.

Jaki jest twój styl jazdy?

Jeżdżę ostro, dosyć szybko, ale bezpiecznie, chociaż mój mąż nie wierzy w to, że bezpiecznie. Od kiedy zrobiłam prawko, a to już będzie kilkanaście lat, mam dopiero trzy punkty teraz. Podobno za dużo używam hamulca. Staram się, żeby te lampki z tyłu się tak często nie świeciły. Chcę jeździć płynnie.

Co cię wkurza na drogach?

Na przykład to, że w innych miastach poza Warszawą ludzie nie umieją jakoś tak wykorzystać zielonego światła. Nie jest płynnie. W Warszawie wkurza mnie to, ze stoi jak jest śnieg albo deszcz. Ja chcę dojechać do teatru, a tu problemy.

Jakieś wypadki?

Miałam raz stłuczkę, ale to taka zbiorowa odpowiedzialność była. Może mi trochę wtedy siwych włosów przybyło. Nic takiego. Jestem raczej nudnym kierowcą. Czyli bezpiecznym. Nie lubię jeździć w nocy, ale coraz więcej tras tak pokonuję i w Polsce jest coraz więcej dobrych tras. To cieszy bo w naszym zawodzie daleko się jeździ i ja zawsze staram się wracać do dzieci po spektaklu.

Moto Gwiazdy Zielińska – Uczysz się roli za kółkiem?

Piosenek do spektakli się uczę za kółkiem.

Gdybyś dostała 1000000 Euro, jakie samochód byś kupiła?

Beemkę. Jakąś dużą.

Umiałabyś coś naprawić w samochodzie?

Nie. Nawet wymiana koła mi się nie zdarzyła.

 

Posłuchaj też o motoryzacyjnej pasji innej gwiazdy: Moto gwiazdy Tomek Lubert i samochody