Moto gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny

225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny

Kasia Zielińska to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Skończyła szkołę aktorską w Krakowie. Od tej pory pracowała w kilku teatrach. Znamy ją z wielu ról serialowych – Moto Gwiazdy Zielińska . To co interesuje nas najbardziej czyli motoryzacja, towarzyszy jej od wielu lat. Poczytajcie i posłuchajcie o przygodach Kasi za samochodowym kółkiem.

Moto Gwiazdy Zielińska czy bezpieczny to nudny
Kasia Zielińska

Moto Gwiazdy Zielińska – rozmowa

Kiedy i za którym razem zdałaś prawko?

Zdałam w wieku 16 lat, w Nowym Sączu. Zdałam za pierwszym razem. Najgorszy był plac manewrowy, ale jestem mistrzynią w parkowaniu tyłem.

Na czym zdawałaś?

To był Fiat Uno

Twój pierwszy samochód?

Jeździłam rodziców Cinquecento – czerwonym

Czym teraz jeździsz?

Teraz jeżdżę Audi Q7. Jest naprawdę komfortowy, duży. To ma znaczenie bo z dziećmi jeżdżę. Pakuję trzy walizki ogromne, jeszcze wózek, jeszcze dużo toreb i wszystko się mieści. Mogę zapakować pół domu i jadę do rodziców w Sadecczyznę.

Moto Gwiazdy Zielińska – najlepiej ci się jeździło…

Swojego czasu mąż miał BMW. To jest taki twardy męski samochód. Najlepiej mi się jeździło i serce zostało przy tym samochodzie.

Jaki jest twój styl jazdy?

Jeżdżę ostro, dosyć szybko, ale bezpiecznie, chociaż mój mąż nie wierzy w to, że bezpiecznie. Od kiedy zrobiłam prawko, a to już będzie kilkanaście lat, mam dopiero trzy punkty teraz. Podobno za dużo używam hamulca. Staram się, żeby te lampki z tyłu się tak często nie świeciły. Chcę jeździć płynnie.

Co cię wkurza na drogach?

Na przykład to, że w innych miastach poza Warszawą ludzie nie umieją jakoś tak wykorzystać zielonego światła. Nie jest płynnie. W Warszawie wkurza mnie to, ze stoi jak jest śnieg albo deszcz. Ja chcę dojechać do teatru, a tu problemy.

Jakieś wypadki?

Miałam raz stłuczkę, ale to taka zbiorowa odpowiedzialność była. Może mi trochę wtedy siwych włosów przybyło. Nic takiego. Jestem raczej nudnym kierowcą. Czyli bezpiecznym. Nie lubię jeździć w nocy, ale coraz więcej tras tak pokonuję i w Polsce jest coraz więcej dobrych tras. To cieszy bo w naszym zawodzie daleko się jeździ i ja zawsze staram się wracać do dzieci po spektaklu.

Moto Gwiazdy Zielińska – Uczysz się roli za kółkiem?

Piosenek do spektakli się uczę za kółkiem.

Gdybyś dostała 1000000 Euro, jakie samochód byś kupiła?

Beemkę. Jakąś dużą.

Umiałabyś coś naprawić w samochodzie?

Nie. Nawet wymiana koła mi się nie zdarzyła.

 

Posłuchaj też o motoryzacyjnej pasji innej gwiazdy: Moto gwiazdy Tomek Lubert i samochody

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia