Car wrapping oklejanie pojazdu czyli jak łatwo i szybko zmienić swój samochód?

0
710
Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu czy to już zmiana wyglądu?

Car wrapping oklejanie pojazdu folią w celu zmiany ich wyglądu staje się coraz popularniejszą metodą urozmaicenia auta wśród kierowców. Podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days firma 3M zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania i produkty. Wraz z partnerami przedstawiła proces aplikacji folii na powierzchnię auta.

Car wrapping oklejanie pojazdu

“Oklejanie samochodu folią pozwala nadać mu indywidualny i niepowtarzalny wygląd. Ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią. Kluczem do udanego i szybkiego wykonania car wrappingu jest oczywiście jakość stosowanych folii i powierzenie wykonania procesu wykwalifikowanym specjalistom. Nakładanie na karoserię folii gorszej jakości i bez przeszkolenia może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.”  – mówił Rafał Żmuda, certyfikowany trener 3M z Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego 3M – The Wrap Center.

Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu na targach Rema Days Warsaw 2017

Podczas Rema Days 2017 The Wrap Center wraz z aplikatorami 3M Endorsed zaprezentowali jak sprawnie można zmienić wygląd samochodu. Stosując tą metodę na Fordzie Mustangu. Firma 3M w czasie targów zdobyła trzy nagrody.: The Prize for Innovation w kategorii “Nowe trendy w poligrafii i reklamie”- została wyróżniona za rozwiązania technologiczne m.in. za odblaskową folię graficzną do oklejania pojazdów 3M™ Scotchlite™ 780mC-10R, wylewaną folię graficzną 3M™ IJ180mC (obie z zadrukiem w technologii HP Latex) oraz taśmy do bezpiecznego cięcia folii 3M™ Knifeless.

Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu i nie tylko…

Rozwiązania jakie stosuje firma 3M nie ograniczają się tylko do oklejania pojazdów. Można je wykorzystać do zdobienia budynków, łodzi czy jachtów.  Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zastosowanych w foliach 3M, radzą one sobie świetnie z nierównymi strukturami. “Folie graficzne do zadruku muszą charakteryzować się najwyższą jakością i wytrzymałością, a jednocześnie być łatwe w aplikacji. Nie bez znaczenia jest także gwarancja. Te wszystkie warunki spełniają produkty 3M. W przypadku folii do zadruku, materiały użyte w procesie mogą wpłynąć na trwałość zaaplikowanego produktu. Drukując w certyfikowanych punktach, można liczyć na sprawdzony system uważnie produkowanych komponentów, nie martwiąc się o efekt końcowy.” – mówił Piotr Kaczyński z Certyfikowanej Drukarni Wielkoformatowej DPSdruk.pl

Car wrapping oklejanie pojazdu

Przeczytaj wywiad specjalisty od Car wrappingu Car Wrapping – magia i sztuka Rafał Żmuda