Car wrapping oklejanie pojazdu czyli jak łatwo i szybko zmienić swój samochód?

895

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu czy to już zmiana wyglądu?

Car wrapping oklejanie pojazdu folią w celu zmiany ich wyglądu staje się coraz popularniejszą metodą urozmaicenia auta wśród kierowców. Podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days firma 3M zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania i produkty. Wraz z partnerami przedstawiła proces aplikacji folii na powierzchnię auta.

Car wrapping oklejanie pojazdu

„Oklejanie samochodu folią pozwala nadać mu indywidualny i niepowtarzalny wygląd. Ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią. Kluczem do udanego i szybkiego wykonania car wrappingu jest oczywiście jakość stosowanych folii i powierzenie wykonania procesu wykwalifikowanym specjalistom. Nakładanie na karoserię folii gorszej jakości i bez przeszkolenia może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.”  – mówił Rafał Żmuda, certyfikowany trener 3M z Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego 3M – The Wrap Center.

Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu na targach Rema Days Warsaw 2017

Podczas Rema Days 2017 The Wrap Center wraz z aplikatorami 3M Endorsed zaprezentowali jak sprawnie można zmienić wygląd samochodu. Stosując tą metodę na Fordzie Mustangu. Firma 3M w czasie targów zdobyła trzy nagrody.: The Prize for Innovation w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie”- została wyróżniona za rozwiązania technologiczne m.in. za odblaskową folię graficzną do oklejania pojazdów 3M™ Scotchlite™ 780mC-10R, wylewaną folię graficzną 3M™ IJ180mC (obie z zadrukiem w technologii HP Latex) oraz taśmy do bezpiecznego cięcia folii 3M™ Knifeless.

Car wrapping oklejanie pojazdu

Car wrapping oklejanie pojazdu i nie tylko…

Rozwiązania jakie stosuje firma 3M nie ograniczają się tylko do oklejania pojazdów. Można je wykorzystać do zdobienia budynków, łodzi czy jachtów.  Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zastosowanych w foliach 3M, radzą one sobie świetnie z nierównymi strukturami. „Folie graficzne do zadruku muszą charakteryzować się najwyższą jakością i wytrzymałością, a jednocześnie być łatwe w aplikacji. Nie bez znaczenia jest także gwarancja. Te wszystkie warunki spełniają produkty 3M. W przypadku folii do zadruku, materiały użyte w procesie mogą wpłynąć na trwałość zaaplikowanego produktu. Drukując w certyfikowanych punktach, można liczyć na sprawdzony system uważnie produkowanych komponentów, nie martwiąc się o efekt końcowy.” – mówił Piotr Kaczyński z Certyfikowanej Drukarni Wielkoformatowej DPSdruk.pl

Car wrapping oklejanie pojazdu

Przeczytaj wywiad specjalisty od Car wrappingu Car Wrapping – magia i sztuka Rafał Żmuda

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia