Bezpieczna Podróż zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa w Warszawie 18.11.2017 sobota 9:00-16:00

305

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczna Podróż zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa w Warszawie

Akcja Bezpieczna Podróż zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa w 2 lokalizacjach w Warszawie. Pierwsza to ul. Modlińska 224 Auto Wimar gdzie na pierwszych 100 śmiałków którzy przejdą tor symulacji czeka 100 voucherów na całoroczną ochronę przeciwmandatową chroniącą przed mandatami z fotoradarów. Przypomnę że jedynie GITD jest uprawniona do obsługi fotoradarów w Polsce niestety jest nieudolna i nie spełniła wymogów formalnych!!!! Orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego z dnia 26 kwietna 2016 roku utraciła możliwość przetwarzania danych osobowych pozyskanych z urządzeń elektronicznych więc nie ma prawa zgłaszać zapytań do CEPIK o właściciela auta. Wraz z Anuluj Mandat przygotowaliśmy pisma procesowe które skutecznie zostały przetestowane. Tak więc będą tam symulatory dachowania, zderzenia, prezentacja fotelików i ich działania kiedy są źle dobrane, będą też alkogogle trenażer refleksu. Będziecie mogli na własnej skórze przekonać się jak to jest kiedy dachujemy a wszystko w środku lata i spada nam na głowę.

Bezpieczna Podróż zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa

Bezpieczna Podróż zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa

Przekonacie się jak to jest kiedy jest twarde zderzenie, już przy 7km/g wrażenie jest dramatyczne no i oczywiście sprawdzicie swój stan skupienia w alkogoglach kiedy świat się rozmywa. To wszystko także w drugiej lokalizacji w al. Jerozolimskich 249B, tam też jak i na Modlińskiej do każdego auta kupionego tego dnia Anuluj Mandat dokłada pełną ochronę prawnę przeciwmandatową oraz w przypadku utraty prawa jazdy za 50+, ochronę całoroczną. W al. Jerozolimskich będziecie mogli spotkać założyciela Anuluj Mandat Tomka Parola i zadać mu kilka pytań. Dowiecie się czemu w naszym kraju Policja wlepia mandaty z urządzeń uznanych w Europie za nieprzystosowane do takich działań. Poznacie historię utraty przez Inspekcję możliwości wystawiania mandatów oraz dlaczego możecie odmówić wskazania osoby kierującej pojazdem. Tak więc zapraszamy Was do poszerzenia swoich horyzontów wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ale także z prawa drogowego.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia