Anuluj Dług windykacja cz.1

297

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Już od dłuższego czasu walczmy i pomagamy Wam w bezprawnie wystawianych mandatach. Dziś Paweł Kubalski i Tomasz Parol witają Was w studiu Anuluj Dług windykacja , w którym na celownik biorą nękające nas firmy windykacyjne.

Anuluj Dług WindykacjaZacznijmy od tego kim wogóle jest windykator? Albo kim być powinien? Prawdziwy windykator to negocjator. Negocjator wynajęty przez wierzyciela, który ma dłużnika, czyli osobę która potwierdza, że jest zadłużona i w żaden sposób tego nie neguje. Miał on na celu zmotywować i wynegocjować w jaki sposób dłużnik będzie spłacać swój dług. Mówię w czasie przeszłym, ponieważ obecnie z firmy windykacyjnej została tylko nazwa.

Jak to wygląda teraz ? Wyobraźmy sobie sytuacje, w której bank stwierdza, że jego klient jest zadłużony, a on nie ma jak ściagnąć z niego zaległej kwoty. W związku z tym zaczęto sprzedawać wierzytelności, które były nieściągalne albo nieistniały. Nieściągalne, czyli przedawnione. Co to znaczy? A no to, że jeśli pojawia się dług to obowiązek płacenia leży po stronie dłużnika, ale to wierzyciel ma obowiązek dbania o swoje sprawy, czyli dopilnowania, aby dłużnik należne pieniądze ściągnąć w terminie. Jeśli tego nie zrobi – dłużnik może dobrowolnie zapłacić zaległe kwoty, ale nie musi tego robić – jest to jego wola.  A jednak dalej są ściągane …

Czy wiecie, że fundusze sekurytazycyjne w Polsce w 2017 sięgają 100 miliardów (!) złotych ? Można stwierdzić, że firmy windykacyjne żyją z niewiedzy i braku umiejętności obrony społeczeństwa tworząc czysty biznes. Nie są to podmioty, które dochodzą swoich długów. Jak działają ? Przekonaj się słuchając Anuluj Dług Windykacja

Anuluj dług windykacja 1

Anuluj dług windykacja 2

Anuluj dług windykacja 3

Anuluj dług windykacja 4

 

Zobacz też Anuluj Mandat Po czyjej stronie stoi prawo ?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia