Moto Gwiazda Radek Liszewski

362

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazda Radek Liszewski

Moto Gwiazda Radosław Liszewski

Przedstawiamy naszą dzisiejszą Moto gwiazdę, czyli Radosława Liszewskiego. Wszyscy kojarzą go na pewno jako wokalistę z zespołu Weekend.  W 2012 roku zespół wydał singiel „Ona tańczy dla mnie” , który na youtubie obejrzało ponad 111 mln osób! Tym samym zajął 17. miejsce na światowej liście przebojów portalu. A dzisiaj mamy okazję poznać motoryzacyjną stronę Radka 🙂

Moto Gwiazda Radek Liszewski

Radek posiada prawo jazdy nie tylko na kat. B, ale jak udało nam się od niego wyciągnąć nie obca mu jest jazda także ciężarówkami, autobusami, a nawet… traktorami.

Twój pierwszy samochód?

Opel Kadett pamiętam jak dziś, ale miałem go tylko ok. roku później zmieniłem na Mazdę 626

Każdy ma jakieś swoje ulubione kierunki motoryzacyjne. Jedni uwielbiają samochody niemieckie, inni fracuskie, a jeszcze inni amerykańskie. Jak jest u Ciebie?

Uwielbiam samochody z dużym silnikiem, nie ukrywam. Mam Corvette – i to jest taka perełka, która u mnie już chyba dożywotnio zostanie. Nawet nie sposób ją wycenić, bo tak naprawdę sam ją zbudowałem i stuningowałem. Silnik to 6-litrówka V8 generująca na początku 404KM, nominalnie przy moich modyfikacjach generuje 598 KM i 800 Nm.

Czym jeździsz na co dzień?

Mercedesem CLS 6.3 amg

Miałeś w swoim życiu jakiś wypadek?

Nie, nie miałem. Myślę co robię za kierownicą, to jest podstawa. Jeśli na zakręcie jest możliwość poruszania się 100 km/h to ja pojadę 95 km/h. A znam takich co już nie żyją (mój kuzyn, który był zawsze wychodził z przekonania a może 107km/h by się udało). I się kiedyś nie udało. Dlatego też to jest bardzo ważne, aby myśleć co się robi za kierownicą. Łatwo powiedzieć tutaj w radiu, ale naprawdę powinno być się nprawdę ostrożnym. A nie ma wypadków ten, kto nie jeździ.

Już teraz posłuchaj całego wywiadu 🙂

Moto Gwiazda Radek Liszewski 1

Moto Gwiazda Radek Liszewski 2

Zobacz też Od lutego za mandat zapłacimy kartą.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia