Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC

591

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Citroen C3 AirCross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC

I znów mieliśmy okazję testować francuską motoryzację. Przyjrzyjmy się Citroenowi C3 AirCross oraz Renault Kadjar. Francuzi na bazie Citroena c3 stworzyli crossovera, mini SUV-a. Po sukcesie jaki osiągnął poprzednik liczyli się z tym, że tak samo będzie z tym modelem, tym bardziej, że zapotrzebowanie na crossovery jest coraz większe. Postarali się i stworzyli bardzo ładne i niepowtarzalne miejskie auto. Najlepiej sprzedającym się crossoverem francuskim do tej pory był kadjar, który został wprowadzony w 2015 roku i powstał na zasadzie qashqaia, bo jak wiadomo jest to najlepiej sprzedający się crossover.

Bezpieczny Zakup Citroen C3 AirCross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC

A czym się różni Citroen od swojego francuskiego rywala kadjara? Przede wszystkim ceną, C3 jest dużo tańszym samochodem i można go już kupić w granicach 85 tys. Zł, natomiast Kadjara ze skórzaną tapicerką za ok.115 tys. Zł. Kadjar wewnątrz ma klasyczny wystrój, spokojny, typowy ładny samochód, bez zbędnych bajerów. Citroen natomiast jest to samochód nowocześniejszy, taki się wydaje, zdecydowanie ma więcej udogonień w środku. Można w nim tworzyć przeróżne konfiguracje. AirCross jest węższy, krótszy i wyższy od Kadjara, natomiast w środku wydawać by się mogło, że to właśnie Citroen jest większy i wygodniejszy, bo ma naprawdę dużo miejsca. Obydwa samochody posiadają panoramiczny dach, nawigację z podobnymi algorytmami, czujniki parkowania, automaty do parkowania, udostępnianie internetu, Citroen dodatkowo ma wbudowaną na przedniej szybie kamerę, która będzie nagrywała całą trasę a później będzie można ją wrzucić na nasz telefon. Jest to wideorejestrator wbudowany fabrycznie. Citroen c3 AirCross został znakomicie przyjęty na całym świecie, nic w tym dziwnego, bo świetnie wygląda, jest to modny SUV a na dodatek odpowiada na potrzeby samochodu praktycznego, wygodnego. Czy stanie się groźnym rywalem na rynku motoryzacyjnym? O tym mówi nasz dzisiejszy bezpieczny zakup.

 

 

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC 1

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC 2

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC 3

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC 4

Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC 5

Przeczytaj również Citroen C3 AirCross PureTech 110 EAT6 Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia