Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

708

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Rynek samochodów klasy premium już dawno zwojowało „niemieckie trio”. Prawie dekadę temu, po amerykańskim „pojedynku” z lexusem, dla którego infiniti miało stać się konkurencją na zachodzie, przyszedł czas na debiut na naszym kontynencie. Japońska marka chciała wejść na przekór konkurencji oferując coś zupełnie innego niż na europejskie standardy przystało. I tak się stało. Infiniti Q50 jest jednym z wiodących, uwodzicielskich modeli marki. Przyciągający wzrok każdego swoją oryginalnością i elegancją luksusowy sedan staje się potężnym przeciwnikiem, bo to auto japońskim inżynierom udało się perfekcyjnie. Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT pokazuje, że ekologia może iść w parze z niesamowitą frajdą z jazdy, nie zabierając przy tym ani kawałka przyjemności martwieniem się o ekonomię.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Sercem naszego hybrydowego infiniti jest 3.5 litrowa V6, która generuje aż 364KM i 564 Nm. „Setkę” uzyskujemy już w ciągu 5 sekund od mocnego wciśnięcia pedału gazu wbijając nas w fotel. Ale to nie koniec atrakcji jakie szykuje nam Q50s. Podczas tankowania możemy doznać lekkiego zdumienia, bo ten samochód wypije nam średnio 8l na 100km jazdy. Można uwielbiać to auto, ale nie da się go nienawidzić. To auto jest po prostu inne niż wszystkie – wsiadając za kierownicę walczysz że sobą, aby z niego wyjść. Stajecie się jednością, Ty rozkazujesz – on wykonuje polecenia bez najmniejszego zastanowienia. Reakcja na pedał gazu jest natychmiastowa, niezależnie od prędkości. Czy nasi sąsiedzi z zachodniej granicy mają się czego obawiać? Posłuchajcie:

 

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 1

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 2

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 3

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 4

Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 5

Przeczytaj również test Infiniti Q50S Hybrid okiem technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia