Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

298

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD - Babskim Okiem

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Moda na SUV-y wciąż trwa i podkreślamy to w każdym teście. No tak już jest, że w takim wydaniu samochody sprzedają się najlepiej. Nic więc dziwnego, że SUV-ów jest najwięcej w ofercie producentów samochodów. Nie inaczej jest w Mitsubishi, gdzie producenci zmieniają ofertę z naciskiem na ten segment. Mieliśmy okazję testować nowe Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD, które dla mnie osobiście wygląda lepiej niż nie jeden samochód marki. A jak prowadzi się testowany SUV? O tym dzisiejszy Bezpieczny Zakup.

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Mitsubishi idąc za modą postanowiło reaktywować model Eclipse tworząc ze sportowego coupe SUV-a. Jako marka kultywująca konserwatywne podejście do projektowania samochodów zaskoczyła wszystkich tworząc SUV-a, który jednocześnie jest połączeniem ze sportowym coupe. Przód Eclipse Cross jest agresywniejszy od poprzednika, i wygląda naprawdę ładnie i nowocześnie. Charakteru nadaje nadwozie z reflektorami LED wkomponowane w grill i zderzak. W środku jest dużo miejsca, nikt nie będzie narzekał, że jest za ciasno, dodatkowo kanapę z tyłu można regulować. Po środku jest 7-calowy ekran dotykowy, który jest czytelny i bardzo funkcjonalny. Jest również touchpad, niestety jego obsługa daje wiele do życzenia. W Mitsubishi Eclipse Cross jest bardzo dobra widoczność, co jest bardzo dużym plusem. Zawdzięczamy to dużym lusterkom zewnętrznym, tylnej szybie oraz kamerze cofania 360 stopni. Jak to w benzyniaku bywa, spalanie różni się w zależności jak jedziemy. Przy codziennej zwykłej jeździe będzie wynosiło 7,5-8l., przy 90 km/h wyrobimy się w 5l., jeśli jednak wciśniemy mocniej pedał gazu to spalanie może nam mocno podskoczyć do góry. Mimo to jestem pozytywnie zaskoczona tym samochodem, bardzo dobrze się go prowadzi i można mieć naprawdę dużo frajdy prowadząc Eclipse Cross.

 

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 1

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 2

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 3

Bezpieczny Zakup Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 4

Zobacz Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia