Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control

406

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control

Dzisiejszy Bezpieczny Zakup poświęcony będzie nowemu Renault Megane RS 280KM 4control. Odnowiony RS jest wyczekiwanym hot-hatchem. Po długim oczekiwaniu na Megane Renault pozytywnie mnie zaskoczyło, zarówno pod względem wyglądu RS jak i sprawami technicznymi. Większość pomyśli sobie, to francuski samochód, co on może. No właśnie może i to całkiem sporo. Nie zapominajmy o tym, że Renault jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów jeśli chodzi o sport samochodowy. A jak sobie poradził w naszym teście?

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control

To, że wygląda świetnie to nie trzeba nikomu udowadniać. W odróżnieniu od swoich poprzedników najnowsze Megane RS jest produkowane tylko w pięciodrzwiowym nadwoziu typu hatchback. Nadwozie zostało poszerzone, jest niższe od Megane GT a 18- i 19- calowe felgi dodają mu sportowego wyrazu. Wsiadając do środka od razu widać sportowego ducha, a to za sprawą foteli Renault Sport, które zapewniają dobre podparcie podczas jazdy i można się poczuć jak w prawdziwej wyścigówce. Czerwone przeszycia w samochodzie nie pozwolą zapomnieć, że jedziecie właśnie sportowym RS.

Na środku kokpitu tradycyjnie jest monitor z systemem multimedialnym. System ten zbiera dane z ponad 40 czujników rozmieszczonych w samochodzie, dzięki czemu kierowca widzi takie parametry jak ciśnienie doładowania, temperatura płynu chłodzącego i oleju, kąt skrętu kierownicy, działanie systemu 4Control i wiele innych informacji przydatnych szczególnie podczas sportowej jazdy. Jadąc tym samochodem, nie chce się go zatrzymać, można jeździć bez końca, gdyż prowadzenie go to sama przyjemność. Taka przyjemność oczywiście też kosztuje, spalanie w naszym teście (jazda w trybie RS) wyszło w mieście 14l/100km, a w trasie 12-13l/100 km. Jeśli więc lubisz szybką jazdę i kochasz jeździć samochodem to zakochasz się w Megane RS jak ja.

 

 

 

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control 1

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control 2

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control 3

Bezpieczny Zakup Renault Megane RS 280KM 4control 4

Zobacz Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia