Odmienny Punkt Widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii – piątek 1 lutego Andrzej Sadowski Sławomir Mentzen Jakub Grygowski Tomasz Kowalczuk Piotr Łysakowski

262

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny Punkt Widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii – piątek 1 lutego Andrzej Sadowski Sławomir Mentzen Jakub Grygowski Tomasz Kowalczuk Piotr Łysakowski

Audycja poświęcona kasie – naszej kasie, którą zarządza w sposób dość frywolny nie-rząd.

Rozmawialiśmy o łapówkach dla zagranicznych firm, które bez tychże łapówek nie byłyby zainteresowane działaniem nad Wisłą oraz o łupieniu lokalnego, krajowego biznesu, bez którego kasy nie byłoby na łapówki dla zagraniczniaków.

Rozmawialiśmy także o uwłaszczeniach na majątku państwowym dokonywanych przez środowiska „postsolidarnościowe” i co z tego dziś dla nas wszystkich wynika.

Zajęliśmy się również „neverending story”-tematem, czyli Brexitem, którego raczej nie będzie, bo nikomu na tym nie zależy.

Drugą godzinę poświęciliśmy niechęci do myślenia i co z tego wynika. A także zajęliśmy się „mową nienawiści” i wolnością słowa.

Zapraszamy do słuchania.

Odmienny Punkt Widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii – piątek 1 lutego Andrzej Sadowski Sławomir Mentzen Jakub Grygowski Tomasz Kowalczuk Piotr Łysakowski część 1

Odmienny Punkt Widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii – piątek 1 lutego Andrzej Sadowski Sławomir Mentzen Jakub Grygowski Tomasz Kowalczuk Piotr Łysakowski część 2

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia