ŠKODA prezentuje pierwsze szkice odświeżonego modelu SUPERB

0
75
modelu SUPERB
Źródło: Facebook/Skoda

Pierwsze szkice modelu SUPERB

Wyraziste przednie reflektory, światła przeciwmgielne z charakterystycznym wykończeniem oraz szeroki grill, o drobnym, pionowym żebrowaniu – to tylko niektóre cechy odświeżonego modelu SUPERB. ŠKODA prezentuje pierwsze szkice flagowego auta, które zadebiutuje w maju, podczas światowej premiery w Bratysławie. Prezentacja odbędzie się w trakcie Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie.

W modelu SUPERB logo zastąpi napis ŠKODA

W odświeżonym, flagowym modelu logo marki z tyłu pojazdu po raz pierwszy zastąpi napis ŠKODA. Auto, którego historia sięga lat 30., wyposażone zostało w najwyższej klasy, innowacyjne rozwiązania z zakresu designu, bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

modelu SUPERB
Źródło: Skoda

Model SUPERB zadebiutował na rynku samochodowym po raz pierwszy w latach 30. limuzyną 640 SUPERB. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „superbus”, które oznacza „wspaniały” i symbolizuje najwyższą klasę. W 2001 roku, po 50-letniej przerwie, marka zaprezentowała innowacyjną wersję limuzyny SUPERB. W kwietniu 2017 roku z linii produkcyjnej zjechał milionowy model SUPERB trzeciej generacji. Samochód sprawdza się zarówno jako auto rodzinne, miejskie, jak i towarzysz dalekich podróży.

Premiera SUPERB podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie

Dynamiczny i fascynujący sport, jakim jest hokej na lodzie, doskonale odpowiada wartościom, którymi ŠKODA kieruje się w swojej strategii sponsoringowej. Marka jest oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie od 1993 roku, co jest najdłuższą umową sponsorską w historii świata sportu. W tym roku po raz pierwszy sportowe wydarzenie będzie okazją do światowej premiery nowego modelu. Odświeżone wersje całej rodziny zaprezentuje ŠKODA SUPERB podczas Mistrzostw Świata w Bratysławie jeszcze w tym miesiącu.

Przeczytaj Spożywanie alkoholu podczas jazdy – to musisz wiedziec