Wywiad z Jarosławem Kretem

Spotkanie nagrano w studiu Radia Bezpieczna Podróż w ramach programu “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Jarosław Kret to znany prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter oraz podróżnik.

418

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Spotkanie nagrano w studiu Radia Bezpieczna Podróż w ramach programu “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Jarosław Kret to znany prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter oraz podróżnik. Z wykształcenia jest egiptologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i stypendystą Uniwersytetu Kairskiego. Studiował też afrykanistykę. Swoją karierę zaczął jako prezenter i reporter Wiadomości Warszawskich w Nowej Telewizjj Warszawa oraz Teleexpressu w TVP1. Od 2002 roku jest prezenterem pogody, z czego głównie słynie. Na koncie ma wiele podróżniczych programów telewizyjnych i radiowych, takich jak „Klub Podróżników”, „Planeta według Kreta”, „Podróże z Barometrem” czy „Cztery Kąty i Kret Piąty”. W latach 1998-2001 należał do pierwszego zespołu redakcyjnego polskiej edycji wiodącego, podróżniczego magazynu National Geographic oraz redaktorem tego czasopisma przez trzy lata. Jest także członkiem m.in. The Explorers Club, Rady Fundacji WWF Polska i Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter. W audycji poruszono wątek najnowszych publikacji Jarosława Kreta, który jest także autorem książek.

Wywiad z Jarosławem Kretem cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

cz.5

Bez wątpienia program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych “Legalna Kultura”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia