Zamach na Władimira Putina, media ujawniają nowe informacje

379

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Władimir Putin
Odkryj, dlaczego Putin twierdzi, że Polska jest współodpowiedzialna za II wojnę światową w tym wywiadzie.

Próba zamachu na Władimira Putina miała miejsce w marcu i była całkowicie nieudana – informuje we wtorek portal dziennika „Bild”. Po tym zdarzeniu rosyjski prezydent miał jeszcze bardziej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Przebywa w odosobnionym bunkrze, jego życia strzegą snajperzy, używa specjalnych rękawiczek a jego posiłki testują degustatorzy.

69-letni Putin przeżył już pięć prób zamachu, z których ostatni miał miejsce w marcu, krótko po inwazji Rosji na Ukrainę.

Oprócz przeciwników, którzy próbują go zabić. Putin najwyraźniej zmaga się również z własnym zdrowiem. Jego dokumentacja medyczna jest utrzymywana w tajemnicy” – dodaje „Bild”. Zespół rosyjskich dziennikarzy śledczych „Projekt” ujawnił niedawno „długą listę chorób i urazów z których niektóre są poważne” z którymi ma zmagać się rosyjski przywódca.

Zespół lekarzy obecny jest u jego boku przez całą dobę” – dodaje „Bild” i przypomina, że kilka publicznych wystąpień Putina, które miały miejsce od początku wojny w Ukrainie mocno „podsyciło spekulacje na temat stanu jego zdrowia”, które „dramatycznie się pogorszyło”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia