Moto HALLOWEEN vol.1 cukierek i psikus 31.10.2022 Jaworzno

421

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto HALLOWEEN vol. 1 ...cukierek i psikus 30.10.2022 Jaworzno
Moto HALLOWEEN vol. 1 ...cukierek i psikus 30.10.2022 Jaworzno

Czy Moto HALLOWEEN vol.1 cukierek i psikus który odbędzie się 31.10.2022 w Jaworznie, to nowy cykl który wpisze się w kalendarz imprez? O tym się dopiero przekonamy za czas jakiś. impreza ta czyli Moto HALLOWEEN vol.1 będzie organizowany dla dzieciaków i nie tylko. Jeżeli tylko wierzycie w duchy, zombi, mordercze klauny, czarownice na miotle i różne tego typu historie, to po spotkaniu z nami warto będzie się nad tym zastanowić. Czy organizator ma na to jakiś sposób zapytacie na miejscu. 

Plan… Moto HALLOWEEN vol.1 cukierek i psikus

Jak można się domyśleć na tego typu imprezie, plan jest taki że trzeba się oczywiście przebrać o ile to możliwe. Charakteryzacja zgodna z duchem czasu tzn. dużo krwi, blizny, robaki itp. na co kto może sobie pozwolić. Obstawiamy w różnych zaludnionych miejscach, galerie itp. Rozdajemy cukierki dzieciom i straszymy dorosłych zdjęciami z potworami, na motocyklach, w pajęczynach. Wszystko to kwestia wyobraźni i naszych finansów, oczywiście okolicznościowe magnesy i wlepki, plan jazdy i miejmy nadzieję inne. Dzięki za uwagę i…
NIE PRZESTAWAJCIE SIĘ BAĆ gdyż Halloween nadchodzi.

Magnesy i wlepki będą w sprzedaży i pewnie coś rozdamy dzieciakom – tak obiecuje organizator.

Moto HALLOWEEN vol. 1 ...cukierek i psikus..30.10.2022 Jaworzno
Moto HALLOWEEN vol.1 cukierek i psikus..30.10.2022 Jaworzno

Na wypadek gdyby któryś karawan miał problem jak trafić na miejsce akcji – Pub Steel Virgin/Jaworzno

Pub Steel Virgin to lokal motocyklowo-rowerowy. Tu znajdziesz olbrzymi jak na lokal wybór piwa bezalkoholowego, zjesz zapiekankę. Przystaniesz po prostu w trasie i odpoczniesz. Liczymy na to, iż podczas planowania swojej podróży, znajdziemy się na Twojej trasie.

Wydarzenie ma swoją stronę na fb i tam należy szukać aktualnych wiadomości. My jako RBP ze swej strony tylko wskazujemy ciekawą naszym zdaniem imprezę, nie biorąc odpowiedzialności za organizatora.

Motoserce zagościło w Jaworznie po raz XIV zawitała na jaworznicki rynek. Wszystko to działo się w sobotę 21 maja 2022. Organizatorzy Road Runners MC Jaworzno, pub Steel Virgin i MCKiS wywiązali się z zadania.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia