Scena po sąsiedzku

613

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gościem Dominika Morawskiego w dzisiejszej audycji była Pani Sylwia Krzyżanowska-Grabiec, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie

Scena po sąsiedzku to miejsce przyjazne i otwarte dla wszystkich mieszkańców Legionowa. O jej działalności opowiedziała nam w dzisiejszej audycji z cyklu „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom” Pani Sylwia Krzyżanowska-Grabiec. Kobieta jest zastępcą dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie i zdradzi nam jakie atrakcje czekają na nas w te wakacje oraz po ich zakończeniu.

O działalności Sceny po sąsiedzku

Scena po sąsiedzku to nowo otwarte miejsce dla wszystkich mieszkańców Legionowa, powstałe z inicjatywy Miasta Legionowo. Najważniejszym celem ich działalności jest współtworzenie z mieszkańcami projektów artystycznych, kulturalnych i społecznych. Ponadto zespół pragnie zapewnić nam miejsce spotkań, relaksu i odpoczynku. Dodatkowo zamierza zintegrować lokalną społeczność. Scena po sąsiedzku znajduje się przy ulicy Husarskiej 12 i zaprasza codziennie od godziny 8 rano do późnych godzin wieczornych. W swojej ofercie posiadają zajęcia dla dzieci, a także dla młodzieży i dorosłych. Oprócz stałego programu w lipcu organizuje półkolonie, podczas których zapewnia dzieciom opiekę oraz rozrywkę. Dodatkowo odbędą się również dwie wycieczki autokarowe, w tym jedna do Muzeum Historycznego w Legionowie. Program półkolonii jest bardzo bogaty i zawiera w swojej ofercie między innymi: warsztaty kulinarne, jogę dla dzieci, piaskowe animacje czy origami. Ponadto zajęcia ruchowe, ceramika, Talent Show czy gry drużynowe urozmaicą czas naszym najmłodszym.

Chociaż Scena po sąsiedzku działa stosunkowo krótko, w swoim programie zawiera szeroką gamę zajęć i warsztatów. Już w czerwcu można było pograć w planszówki i napić się pysznej herbaty. Dodatkowo działał już pokój zabaw dla najmłodszych oraz pokój muzyczny, gdzie mogliśmy rozwijać się wokalnie. Każdego dnia organizowane są różne zajęcia, takie jak na przykład: taniec fitness, zdrowy kręgosłup czy gimnastyka korekcyjna. Ponadto Scena oferuje warsztaty z szydełkowania czy makramy. Po więcej informacji zapraszamy do wysłuchania całej audycji, tam znajdziecie pełen program zajęć. Pani Sylwia zaprasza również do śledzenia ich strony na Facebooku.

Scena po sąsiedzku

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia