Lato na Sportowo w legionowskiej Arenie

399

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pan Michał Kobrzyński, kierownik legionowskiej Areny o działalności obiektu i zajęciach sportowych jakie się tam odbywają

Lato na Sportowo w legionowskiej Arenie to akcja z różnorodnymi blokami tematycznymi przygotowana dla dzieci i młodzieży. O przebiegu zajęć i zorganizowanych atrakcjach opowie nam dziś Pan Michał Kobrzyński, kierownik Areny Legionowo. Dodatkowo w audycji „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom” dowiemy się jakie zgrupowanie trenuje właśnie w legionowskiej Arenie.

Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży

W pierwszej części audycji dowiedzieliśmy się jakie zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży przygotowała legionowska Arena. Już od pierwszych dni wakacji na najmłodszych czekają między innymi zajęcia z tańca, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej czy nożnej. Dodatkowo w programie znajdują się gry i zabawy, Taekwondo, samoobrona czy akrobatyka. Lato na Sportowo organizuje dla dzieci różne bloki tematyczne po to, aby się nie nudziły i każdy znalazł tu coś dla siebie. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. Atutem zajęć jest fakt, że nie trzeba się wcześniej na nie zapisywać. Możemy przyjść danego dnia i uczestniczyć w zajęciach, które nas interesują.

Nasz gość w rozmowie przyznał, że nie tylko najmłodsi dbają o swoją kondycję fizyczną. Legionowscy seniorzy wykazują się również dużą aktywnością fizyczną i śmiało dotrzymują im kroku. Chętnie uczestniczą we wszelkich zajęciach organizowanych z myślą o nich, jak na przykład joga, Tabata, nordic walking czy aqua aerobik.

Działalność legionowskiej Areny

Pan Michał w audycji opowiedział nam również, jak na co dzień funkcjonuje legionowska Arena — kto na niej trenuje i z jakimi klubami sportowymi współpracują. W tym miejscu nasz gość pochwalił się, że w lipcu swoje zgrupowanie na legionowskiej hali rozpoczęła Akademicka Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Zawodnicy przygotowują się do Uniwersjady, która odbędzie się w Chinach. Dlatego już dziś trzymamy za nich mocno kciuki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Lata na Sportowo w legionowskiej Arenie, zapraszamy do wysłuchania całej audycji. Nasz gość zaprasza również do śledzenia strony internetowej i Facebooka Areny.

Na terenie legionowskiej Areny odbyło się zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce siatkowej

Lato na Sportowo w legionowskiej Arenie

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia