ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI 23.07.2023

Spotkanie z motoryzacyjnymi legendami PRL-u podczas Zlotu Klasycznej Motoryzacji oraz jarmark staroci, a wszystko to w Parku Miejskim w Suchowoli 23.07.2023.

1487

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI 23.07.2023, Jarmark odbędzie się w Parku Miejskim w Suchowoli
ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI 23.07.2023

Już 23.07.2023 po raz trzeci Suchowolę opanują miłośnicy starej motoryzacji, którzy zawitają na Zlot Klasycznej Motoryzacji. Miejsce jakie wyznaczono na to wydarzenie to parking przy nowym placu miejskim – ul. Plac Kościuszki/3 Maja.
Będzie to znakomita okazja, aby obejrzeć z bliska motoryzacyjne legendy PRL-u, czyli wyjątkowe pojazdy, które królowały na drogach za czasów Polski Ludowej.
Niezwykle ważnym elementem tego wydarzenia może być to, że oprócz wystawy aut będzie możliwość skosztowania tradycyjnych podlaskich przysmaków. Oprawę muzyczną i prowadzenie imprezy zapewni Arkadiusz Sosnowski PROXY. Atrakcją dla najmłodszych w przerwie pomiędzy podziwianiem aut będą z pewnością dmuchańce.

Podczas Zlotu w parku miejskim będzie odbywał się jarmark staroci. W programie przewidziane jest również święcenie pojazdów. 

ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI 23.07.2023 - plakat
ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI oraz Jarmark staroci 23.07.2023 – plakat

GOKSiT Suchowola zaprasza na jarmark staroci – to pomysł jak uzupełnić ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

Tak się składa że w dzień, w którym organizowany jest ZLOT KLASYCZNEJ MOTORYZACJI w Suchowoli GOKSiT Suchowola organizuje jarmark staroci. W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Jarmark odbędzie się w Parku Miejskim w Suchowoli, czyli w pobliżu miejsca Zlotu Klasycznej Motoryzacji. Będzie to niezwykłe spotkanie dla miłośników dawnych czasów i pięknych zabytkowych samochodów. Jak pisze organizator zachęcając do przybycia – „Chcemy stworzyć wyjątkową atmosferę retro, w której historia ożyje na nowo”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wystawienia swoich staroci na jarmarku ponieważ da to możliwość, chociażby uczestnikom zlotu do zdobycia poszukiwanych gadżetów, które mogą być dopełnieniem zabytkowego pojazdu. Jeżeli jesteście profesjonalnymi wystawcami, albo posiadacie kilka cennych pamiątek, możecie również dołączyć do wydarzenia. To doskonała okazja do pokazania swoich skarbów i podzielenia się nimi z innymi pasjonatami. Wierzymy, że Wasze eksponaty przyciągną uwagę i zainteresowanie licznej publiczności.

Jeśli jesteście zainteresowani wystawieniem staroci, podajemy numer kontaktowy z biurem GOKSiT Suchowola – 857124053.

GOKSiT Suchowola deklaruje że zapewni Wam fantastyczną atmosferę, liczne atrakcje towarzyszące i możliwość spotkania innych entuzjastów motoryzacji. Nie przegapcie tej okazji do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie Zlotu Klasycznej Motoryzacji! Im większa liczba wystawców, tym ciekawsze będzie to wydarzenie.

Organizatorzy liczą na Wasze zainteresowanie oraz obecność na jarmarku staroci podczas Zlotu Klasycznej Motoryzacji!

Tradycyjnie też po więcej bieżących informacji odsyłamy na stronę organizatora ZLOT-u KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SUCHOWOLI

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia