15.10 Śladami nadwarciańskiego bobra.

Urokliwe miejsca, wspaniała przygoda, nadwarciańskie ściganie z bobrem w tle. Zainteresowana/y?

383

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śladami Nadwarciańskiego Bobra
Śladami Nadwarciańskiego Bobra

Śladami nadwarciańskiego bobra to cykliczna impreza która odbędzie się już niebawem. Bowiem 15 października Azymut 4×4 – organizatorzy kolejny raz zabiorą wszystkich uczestników w urokliwe miejsca nad Wartą i przy okazji pokażą piękno Jury Wieluńskiej. Po drodze na pewno czekać będą niespodzianki, jakie? tego nie wie nikt. Pogoda bowiem lubi o tej porze roku zaskakiwać. Jedno jest pewne. Dobrej zabawy nie zabraknie.

Na trasę zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z terenem, jak i tych „od lat jeżdżących off-road”. Samą trasę natomiast przygotujemy tak, aby dla każdego znalazło się coś miłego.
Pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.Swoją drogą, ciekawe jak sprawdził by się Aurus Komenttant.

15.10 Śladami nadwarciańskiego bobra – szczegóły.

Dla wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem podajemy garść szczegółów potrzebnych do zapisu.
Wpisowe: 300 zł/załoga dwuosobowa- kierowca + pilot, każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł.
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł, do 3 lat – bezpłatnie.

Śladami Nadwarciańskiego Bobra - niesamowite krajobrazy
Śladami Nadwarciańskiego Bobra – niesamowite krajobrazy

Termin: 15 października 2023
Start: godz. 10:00
Zakończenie: 17.00

Zapewniamy:
– Legalną trasę,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę i pyszności
– Pamiątkowe naklejki
– Gorący posiłek
– Doborowe towarzystwo

Wymagania:
samochód z napędem 4×4 i reduktorem,
– radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej off-roadowy !

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

LIMIT ZAŁÓG: 12

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.
UWAGA! Jeżeli  w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli również tam nie ma informacji zwrotnej oznacza to, że formularz do nas nie dotarł. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny 608 035 471  lub mailowy biuro@azymut4x4.pl.

Wyżyna Wieluńska

Ten niezwykle malowniczy region położony nieopodal Częstochowy zajmuje powierzchnię 1443 km². Położony jest na wysokości od 220m n.p.m. Najwyższe wzniesienia osiągają wysokość około 300 m n.p.m. Z dziennikarskiego obowiązku zanotujmy, że jest częścią Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej. j jury, a także ze skał jury środkowej i górnego triasu. Skały podłoża tylko miejscami odsłaniają się spod osadów czwartorzędowych. Najwyższymi wzniesieniami są wzgórza morenowe i kemy. Charakterystyczne dla tego obszaru, jak i dla wszystkich obszarów zbudowanych ze skał węglanowych, są formy krasowe, przejawiające się tutaj w postaci lejów i szczelin w podłożu.

Śladami Nadwarciańskiego Bobra - jaskinia
Śladami Nadwarciańskiego Bobra jaskinia

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Wart zwiedzenia jest bez wątpienia Kościół Świątych Marcina i Małgorzaty. Został wzniesiony na przełomie XII i XIII w.  później wielokrotnie przebudowywany i niszczony. 

Dla amatorów podziemi ciekawą propozycją będzie Jaskinia Szachownica. Leży w granicach rezerwatu przyrody Szachownica i położony jest na Krzemiennej Górze, mianowicie  niewielkim wapiennym, porośniętym buczyną wzgórzu.

Pamiętasz jeszcze czym była kaseta magnetofonowa? Obchodzi 60 urodziny? Poczytaj.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia