Ford Puma, Focus, Mustang – troska o bezpieczeństwo. Zimowa oferta ASO.

355

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zimowa oferta serwisowa Forda
Zimowa oferta serwisowa Forda

Gdy zimowe chłody nadchodzą, myśl o bezpieczeństwie na drodze staje się priorytetem. Właściciele samochodów marki Ford mają jednak powód do uśmiechu, ponieważ Ford przygotował kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko wymianę opon na zimowe, ale również przegląd, kontrolę układów i podzespołów oraz naprawę wszelkich usterek. Wszyscy wiemy, że opony są jednym z kluczowych elementów zapewniających bezpieczeństwo na drodze. Zużyte ogumienie może jednak zdecydowanie zwiększyć drogę hamowania na mokrej nawierzchni, co z kolei naraża nas na niebezpieczeństwo. Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa na drodze to właśnie zimowa oferta serwisowa ASO Forda.

Zimowa oferta serwisowa ASO Forda

W sezonowej ofercie Forda znajdują się opony zimowe 195/60 R15, które można już nabyć za 329 zł z montażem. Bezpieczeństwo to jednak nie tylko cena – w autoryzowanych stacjach obsługi Ford Polska, oprócz samej wymiany, oferowany jest także montaż, wyważanie kół, sprawdzanie standardowych zaworów, a nawet utylizacja starych opon. To kompleksowa usługa, w której szczegóły mają ogromne znaczenie.

Ford Puma, Focus, Mustang - troska o bezpieczeństwo. Zimowa oferta serwisowa Forda.
Ford Puma, Focus, Mustang – troska o bezpieczeństwo, opony są kluczowe.

Dariusz Lech, Dyrektor Działu Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska, podkreśla, że wybór odpowiednich opon to decyzja wymagająca wiedzy i doświadczenia. Specjaliści Forda nie tylko pomogą w dobraniu typu i rozmiaru opony, ale także zagwarantują, że cały proces montażu będzie dokładny, sprawdzając każdy element kół.

Kiedy Wymienić Opony? Fordowe Wskazówki

Czy wiesz, kiedy Twoje opony zasługują na emeryturę? Zgodnie z polskimi przepisami, głębokość bieżnika nie powinna być mniejsza niż 1,6 mm, ale Ford podpowiada, że warto zwracać uwagę na wskaźnik zużycia. Opony zimowe poniżej 4 mm głębokości bieżnika mogą nie zapewnić odpowiedniej przyczepności do podłoża.

Anna Trąbińska-Tauter, Kierownik Komunikacji Marketingowej i Akcesoriów z Ford Polska, przypomina, że opony również się starzeją. Po około 6 latach żywotności zaleca się ich wymianę. Informację o wieku opony można znaleźć na bocznej ścianie, gdzie pierwsze dwie cyfry to numer tygodnia, a druga para to rok produkcji.

Fordowy Hit: Pióra Wycieraczek dla Ka, Fiesta czy Puma

Oprócz opon, Ford kładzie duży nacisk na widoczność, kluczowy element bezpiecznej jazdy, zwłaszcza w warunkach zimowych. Pióra wycieraczek to często niedoceniany bohater, utrzymujący czystość szyb. W zimowej ofercie Forda znajdziesz je w atrakcyjnych cenach.

Ceny piór wycieraczek zaczynają się już od 189 zł, a w modelach Focus, Mondeo czy Mustang od 229 zł. Dariusz Lech z Forda zaleca ich regularną wymianę co roku, a oryginalne pióra są wyposażone w wskaźnik zużycia, który zmienia kolor, sygnalizując konieczność wymiany.

Hamulce, akumulator i chłodzenie. Zimowa oferta Forda

Opony i widoczność to nie jedyne elementy zimowej troski Forda. Oferta obejmuje również wymianę klocków hamulcowych na przód w atrakcyjnych cenach. Wizyta w autoryzowanym serwisie Forda to gwarancja, że nasz samochód nie tylko ruszy, ale także zatrzyma się bezpiecznie. Niskie temperatury mogą mieć negatywny wpływ na wydajność akumulatora, dlatego warto go sprawdzić podczas wizyty w serwisie. Podobnie, jak płyn chłodniczy, który również podlega starzeniu się i wymaga okresowej wymiany.

Ford Puma, Focus, Mustang - troska o bezpieczeństwo. Zimowa oferta serwisowa Forda.
Ford Puma, Focus, Mustang – troska o bezpieczeństwo. Zimowa oferta serwisowa Forda.

Oryginalne Części Forda – Gwarancja Bezpieczeństwa

Na koniec, Ford przypomina, że wybierając oryginalne części, wybieramy najwyższą jakość, osiągi i trwałość. Regularna kontrola samochodu i kompleksowe przygotowanie do zimy to kluczowa czynność utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy. Ford troszczy się o Ciebie na każdym kilometrze.

Zainwestuj w zimowe bezpieczeństwo. Skorzystaj z zimowej oferty Forda już dziś!

Jeżeli wybierasz się na zimowy urlop i szukasz odpowiedniego bagażnika, przeczytaj ten artykuł. Przeczytaj też o ciekawej inspiracji do przeżycia na urlopie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia