Pogoda we Wtorek 2 stycznia 2024

Będzie chłodno z deszczowymi chmurami.

242

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 2 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej na której osiadają płatki śniegu

We wtorek 2 stycznia 2024 pogoda w Polsce będzie chłodna i deszczowa, a miejscami nawet śnieżna. Niebo będzie pokryte chmurami. Temperatura będzie niska, w niektórych regionach spadnie poniżej zera, a wiatr silny i porywisty. Ciśnienie będzie zróżnicowane, a wilgotność powietrza wysoka. Warunki biometeo będą niekorzystne dla większości osób. Pogoda we Wtorek 2 stycznia

Pogoda – Katowice

Katowice nie będą mogły cieszyć się słońcem we wtorek. Z zachmurzonego nieba może popadać deszcz. Temperatura nie przekroczy 2°C, a w nocy spadnie do -2°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie, około 747 hPa, co może wpływać na samopoczucie osób wrażliwych na zmiany pogody. Wiatr będzie słaby, z kierunku południowo-zachodniego.

Pogoda we Wtorek 2 stycznia – Kraków

Drugi dzień stycznia w Krakowie zobaczymy zmienne zachmurzenie z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6°C, w nocy temperatura spadnie do 1°C. Ciśnienie będzie spadać, w południe osiągnie 982 hPa, co może powodować bóle głowy i zmęczenie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Pogoda – Poznań

Wtorek w Poznaniu upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5°C, a w nocy temperatura spadnie do 0°C. Ciśnienie będzie spadać, w południe wyniesie 996 hPa, co może wpływać na samopoczucie osób wrażliwych na zmiany pogody. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Pogoda we Wtorek 2 stycznia – Warszawa

Warszawa nie będzie mogła liczyć na wtorkowe słońce. Duże zachmurzenie i opady deszczu sprawią, że pogoda w Stolicy będzie ponura i szara. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5°C, a w nocy temperatura spadnie do 1°C. Ciśnienie będzie rosnąć, w południe osiągnie 998 hPa, co może poprawić samopoczucie osób wrażliwych na zmiany pogody. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Pogoda – Wrocław

We wtorek, we Wrocławiu będzie zachmurzenie zmienne z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a w nocy temperatura spadnie do 2°C. Ciśnienie będzie spadać, w południe osiągnie 994 hPa, co może wpływać na samopoczucie osób wrażliwych na zmiany pogody. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Pogoda we Wtorek 2 stycznia – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot również nie będzą miały szczęścia do pogody we wtorek. Duże zachmurzenie, opady deszczu i śniegu sprawią, że spacer po plaży nie będzie przyjemny. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a w nocy temperatura spadnie do -1°C. Ciśnienie będzie rosnąć, w południe barometry wskażą 1009 hPa, co może poprawić samopoczucie osób wrażliwych na zmiany pogody. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni i południowo-wschodni.

Biometeo

Wilgotność powietrza na poziomie 90%, będzie wzmagała odczucie zimna. Wtorkowe warunki biometeo będą niekorzystne dla większości osób. we Wtorek 2 stycznia 2024

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia