Zagraj w szachy z ministrem finansów i zapytaj go o wszystko

Partyjka szachów z ministrem finansów

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Partyjka szachów z ministrem finansów
Andrzej Domański minister finansów

Andrzej Domański oferuje niecodzienną nagrodę na aukcji WOŚP

Minister finansów zaprasza na partyjkę szachów. To hasło przyciągnęło uwagę wielu internautów, którzy chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Andrzej Domański to szef resortu finansów. W rządzie Donalda Tuska przekazał voucher na licytację. Voucher umożliwia grę w szachy w jego gabinecie. Zwycięzca aukcji będzie mógł nie tylko zagrać z ministrem, ale także zadać mu trudne pytanie na temat sytuacji gospodarczej kraju.

Partyjka szachów z ministrem to nie lada gratka dla miłośników gry

Szachy to jedna z pasji Andrzeja Domańskiego, który od lat gra w klubie szachowym. Minister finansów uważa, że szachy to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, strategii i planowania. Dlatego chciał się podzielić pasją z innymi. Zaprosił na szachy osobę z najwyższą ofertą na WOŚP. Partyjka z ministrem to gratka dla miłośników gry. Mogą zmierzyć się z doświadczonym przeciwnikiem i sprawdzić umiejętności.

Zaszachować ministra finansów i zapytać go o wszystko

Partyjka szachów z ministrem to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także do zadania mu trudnego pytania na temat polityki gospodarczej. Andrzej Domański zapewnia, że nie będzie unikał odpowiedzi i będzie gotowy na każde wyzwanie. “Będzie można zadać trudne pytanie, zaszachować ministra finansów i dowiedzieć się, co się dzieje w gospodarce” – napisał minister na portalu X, na którym trwa aukcja. Ponadto zwycięzca aukcji będzie mógł zwiedzić gmach ministerstwa i zobaczyć miejsca, które na co dzień są niedostępne dla zwyczajnych ludzi.

Aukcja trwa do 28 stycznia, a oferta rośnie z każdą chwilą

Aukcja na partyjkę szachów z ministrem finansów jest jedną z wielu ciekawych propozycji, które można znaleźć na portalu X. Wśród nich są m.in. pozłacany ołówek Władysława Sikorskiego, zwiedzanie Sejmu z posłanką Urszulą Pasławską, obiad z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, kawę z ministrą edukacji Barbarą Nowacką, a także Fiat Seicento po wypadku z udziałem Beaty Szydło. Również para prezydencka włączyła się w akcję WOŚP i przekazała na licytację zestaw filiżanek do espresso i suknię wieczorową. Aukcja trwa do 28 stycznia, a oferta na partyjkę szachów z ministrem rośnie z każdą chwilą. Na moment pisania artykułu wynosi 5310 zł i jest licytowana przez 11 osób. Kto zagra z ministrem finansów i zapyta go o wszystko? Dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także: 32 Finał – Najciekawsze aukcje WOŚP

Ciekawe wideo: W Dziwnowie jest już most zwodzony imienia WOŚP!

Słuchaj nas online!

 

Brak postów do wyświetlenia