32 Finał – Najciekawsze aukcje WOŚP

198

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

32 Finał to też okazja do uczestnictwa w wyjątkowej aukcji
32 Finał to też okazja do uczestnictwa w wyjątkowej aukcji

Aukcje WOŚP to jedna z najpopularniejszych form wsparcia odbywających się zawsze w czasie Finału WOŚP, czyli corocznej zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Tegoroczny finał odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki jest poprawa diagnostyki i leczenia chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. A zatem czeka nas 32 Finał – najciekawsze aukcje WOŚP.

32 Finał – najciekawsze aukcje WOŚP.

Aukcje WOŚP to prawdziwa gratka dla miłośników unikatowych przedmiotów, gadżetów i doświadczeń. Można na nich znaleźć wszystko, od samochodów i motocykli, po dzieła sztuki. Ponadto koncerty i spotkania z gwiazdami.

Poniżej przedstawimy zatem kilka kategorii:

 • Przedmioty codziennego użytku, takie jak ubrania, biżuteria, sprzęt RTV i AGD.
 • Dzieła sztuki, autorstwa znanych i mniej znanych artystów.
 • Doświadczenie, takie jak lot balonem, wejście na scenę z ulubionym zespołem czy spotkanie z gwiazdą.
 • Spotkanie z gwiazdą, czyli możliwość spędzenia czasu z ulubionym aktorem, piosenkarzem czy sportowcem.
 • Aukcje WOŚP są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Polaków. W 2023 roku łączna kwota, jaką udało się zebrać dzięki aukcjom, wyniosła ponad 200 milionów złotych.

Lunch z Magdą Linette czy rower Balcerowicza?.

 1. Trening i lunch z Magdą Linette: Poznańska tenisistka, druga kobieca rakieta w Polsce, Magda Linette wystawiła na aukcję indywidualny trening i lunch z nią samą. Cena wynosi już 20.000 złotych.
 2. Wakacje nad Wielkim Kanionem: Aukcja oferuje wakacje nad Wielkim Kanionem. Liczba osób, które mogą wziąć udział w realizacji aukcji to 2 (opcjonalnie więcej: do 5 osób: dzieci – rodzina za dopłatą i z wcześniejszym ustaleniem z darczyńcą). Termin realizacji to do 15.09.2024 r..
 3. Kolacja przygotowana przez Karola Okrasę: Szef Kuchni Karol Okrasa przygotuje kolację dla zwycięzcy aukcji. Można wylicytować podwójne zaproszenie na wyjątkową kolację w restauracji Platter by Karol Okrasa w Warszawie.
 4. Spotkanie oko w oko z dinozaurami w Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN: Aukcja oferuje spotkanie z dinozaurami w Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN. Na stronie muzeum można znaleźć informację, że ruszyła aukcja na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 5. Ponadto można nabyć Rower Leszka Balcerowicza: Profesor Leszek Balcerowicz przekazał swój rower na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rower, na którym profesor przejechał tysiące kilometrów, został doprowadzony do pełnej sprawności.
 6. Pamiątki Mirosława Hryniewicza z planu serialu „Zmiennicy”: Mieczysław Hryniewicz przekazał na aukcję pamiątki z planu serialu „Zmiennicy”. Przedmiotem licytacji jest zegarek radzieckiej marki Zaria, przepustka telewizyjna z okresu kręcenia serialu “Zmiennicy” – 1986r. oraz koszulka – reprodukcja w rozmiarze XXL.
 7. Lot balonem nad metropolią warszawską: Stowarzyszenie Metropolia Warszawa oferuje lot balonem nad metropolią warszawską. Zwycięzcy w locie balonem towarzyszyć będzie Prezes Stowarzyszenia Metropolia Warszawa i jednocześnie Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy – Pan Michał Olszewski.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia