Dziecko świadkiem tragedii na Białołęce. Zmarł mężczyzna zaatakowany przez partnerkę

Rodzinny dramat rozegrał się na warszawskiej Białołęce w czwartek 7 marca.

242

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dziecko świadkiem tragedii - dziewczynka straciła ojca, a matka została aresztowana
Dziecko świadkiem tragedii - dziewczynka straciła ojca, a matka została aresztowana

Ratownicy medyczni otrzymali od 13-letniej dziewczynki przerażające informacje o sytuacji rozgrywającej się w jej domu. Dziewczynka przekazała, że matka zaatakowała jej ojca młotkiem. Mężczyzna nie żyje.

Dziecko świadkiem tragedii

7 marca na warszawskiej Białołęce doszło do tragicznego wydarzenia. 38-letni mężczyzna został zaatakowany młotkiem przez swoją partnerkę, matkę 13-letniej dziewczynki, która była świadkiem całej sytuacji. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Aluzyjnej.

O tragedii poinformowała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie. Jak przekazał rzecznik prasowy stacji, 13-letnia córka pary zatelefonowała na numer alarmowy, informując, że jej matka zaatakowała ojca młotkiem.

„13-letnia dziewczynka zaalarmowała dyspozytora medycznego, że jej matka zaatakowała młotkiem ojca. Dyspozytor na miejsce wysłał policję oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego W01 102 i W01 106. W mieszkaniu zastaliśmy 38-letniego mężczyznę z trzema ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej oraz jedną w okolicy szyi” – podał „Meditrans”.

Na miejsce natychmiast wysłano dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Ratownicy zastali 38-letniego mężczyznę z trzema ranami kłutymi w klatce piersiowej i jedną raną w okolicy szyi. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” – post na Facebooku dot. zdarzenia

Policja prowadzi śledztwo

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie. Funkcjonariusze wspólnie z prokuratorem badają okoliczności śmierci mężczyzny, do której doszło w wyniku ataku kobiety. Na obecnym etapie śledztwa nie ujawniają szczegółowych informacji dotyczących zdarzenia.

Komendant Paulina Onyszko z białołęckiej policji potwierdziła jedynie śmierć mężczyzny i poinformowała o trwających czynnościach mających na celu wyjaśnienie okoliczności tragedii.

Zatrzymano 35-letnią partnerkę mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują, że między parą doszło do kłótni, w wyniku której kobieta zaatakowała partnera młotkiem. Najbardziej przeraża fakt, że dziecko było świadkiem tej tragedii.

Sąd Rejonowy Warszawa Praga-Północ aresztował 35-letnią kobietę na trzy miesiące.

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia