Naśmiewali się z jego samochodu. Efekt prac powala na kolana!

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Autko kupione 5 lat temu, rocznik 1995, silnik 1.8 Ti (is), samochód seryjny z welurowym środkiem. Jak to z compactem bywa był wyśmiewany a niektórzy pytali kiedy go sprzedam, aż pewnego dnia zobaczyłem ładnie zrobionego Compocika i pomyślałem o zamknięciu ust tym wszystkim co się wyśmiewali.

art5
Zmiany trwały około 2 lat bo portfel nie pozwalał na przyspieszenie prac.

Na pierwszy rzut wpadł pełen M-pak czyli zderzak przód + dokładka hokej tył, nakładki progowe, szerokie listwy. Dopełnieniem były zdobyte, oryginalne lusterka z m-ki, oczywiście z pełną elektryką i grzaniem 🙂 Między zmianami wizualnymi wpadł Dyfer (stary był na wykończeniu), nowe półosie, łożyska nowe kable zapłonu. Szyby poszły w elektrykę i zniknęły korbki 😉 Po jakimś czasie przyszedł czas na wymianę klosze lamp, stare były już na śmietnik od odprysków kamieni. Wpadło gładkie szkło i dodane zostały ringi LED SMD 2.

Grill poszedł w czerń jak i kierunki z przodu i z tyłu, nowe halogeny. Po jakimś czasie przyszedł czas pożegnać strasznie potargane welurowe wnętrze i zastąpiła je czarna skóra. Wisienką na torcie była zmiana kół, wpadły oryginalne włoskie Mille Miglia 2000, 17″ 8j Et 34 na dystansach z tyłu 20 mm a z przodu 15 mm.

Ale to nie koniec zmian, Compocik się rozwija i niebawem kolejne 😉

Link do projektu -> tutaj

art3

Jeżeli także chcesz pokazać u nas swój projekt, skontaktuj się na e-mail

Z pewnością zainteresuje Was: Kłopoty z odcinkowym pomiarem prędkości

Brak postów do wyświetlenia